10 Balas

ikut hospital juga. cuba tanya nurse kt hospital yg awak nk brsalin tu. ada stgh hospital boleh tp time teran je dia blh masuk, selagi belum masa teran depa tk kn bg suami masuk labour room.. satu lg ikut bilik juga , sbb ada bilik yg 2 org(blh npk org sblh) yg tu suami tk blh masuk. cser tk blh masuk .

Bersalin normal saja boleh teman. Bersalin secara C-Sec tak boleh. Tapi ikut prosedur hospital yang awak nak bersalin tu. Nak info tepat tanya nurse in charge awak atau call pihak hospital yang awak nak bersalin. Sebab nanti awak akan dapat macam2 jawapan kat sini.

Bergantung hospital juga. Masa tempat hospital saya bersalin, suami boleh teman. Tiber hospital kawan saya kata takbole teman nak kena ade khusus la ntah lah sebab kawan saya czer kot tu yang takbole teman.

bersalin normal boleh. saya bersalin hospital segamat.husband dah ready tunggu dekat luar, tunggu nurse panggil masuk je waktu betul2 nak melahirkan tu.

normal boleh.. pesan awal dekat suami, nanti bila isteri dah dalam labour room, suruh dia tanya nurse bila boleh masuk..

kalau spital kulim.. bersalin normal..dpt bilik yg kita srg..suami boleh teman..

Hospital Putrajaya kalau bersalin normal suami boleh teman kat labour room

HSA jb xble...sy bersalin normal tahun lepas..msa melawat kat wad je ble .

beranak normal suami boleh masuk, czer je tak boleh

boleh if bersalin normal, kalau czer xblh

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan