5 Balas

Due 31/12 hadir...misi tmpt saya bg tempoh 7hari kalau baby masih taknak kluar 31hb ...31/12-5/1 saya kena pergi kd utk pantau jantung baby,6/1 kena direct pergi PAC then 7/1 kena serah diri sbb dah overdue...tanda² masih blm ad tp kerap sakit perut nk membuang je.Saya ad baca kt tiktok ad yg ckp sakit perut membuang pon boleh jd tanda nk bersalin jugak saya jd keliru 😕#firstmom

kita sama

kita sama sis . due pn sama 31/12 . kalau belum bersalin , doc suru serah diri ja 31/12 tu . semua dah buat , makan nenas sgala mcm , bsama dgn suami , sy ni sorang yg penjalan dr trimister ptama lg kuat jalan smpai menunggu hri pn masi bejalan lg hahaha tp yela bby masi sronok dkat dalam . buat la mcm mnaa pn kalau dia blm nak keluar tkbleh nk buat apa dah sis .

Aamiin yra . semoga dpermudahkan

saya due 30/12 nii, sama la tak ada tanda..duk berjalan, exercise bkan sakit nak beranak, jdi lain..hahaha..apa pun esok dh kna serah sdiri dan 30 kena beranak ..semoga dipermudahkan

sya pon due 30/12.. takda tanda lagi.. bukaan pon takdak lagi.. 2/1 kena serah diri

Saya as HR dah biasa tgk staff cuti awal last2 overdue. 3 weeks terbuang gitu, kena naik awal pulak tu nanti. Bertabah lah mummy. Moga cepat bersalin

sy due 30hb 12..Belum bersalin lg

Soalan popular