Hamil 5minggu tapi scan tidak Ada apa2.

Tadi jumpa doc luar nak scan sebab dah 5minggu tapi tadi scan xde nampak apa2๐Ÿฅน๐Ÿฅนchck air kencing positive Ada org Sama Ka macam saya๐Ÿฅน

10 Balas
Tulis jawapan

sist, sama la dgn sy, now masuk 5 week, mmng scan nmpak kantung je tp kosong, tak nmpak baby, sy siap check kehamilan guna blood test dan mmng confirm mngandung, cuma bila scan tK nmpak lg. Doc minta sy repeat bila masuk minggu 7. sy doa smoga kandungan kita smua berjaya dan jauh dari bahaya... dan satu lg sy takde symptoms pregnant tu, muntah2 smua takde lg

Baca lagi

sy 1st scan masa 6 minggu.. nampak rahim je tebal.. lepas tu ad keluar darah sikit.. lps tu x keluar darah.. selang 3 hari keluar darah balik.. repeat scan baru nampak kantung... dr bagi ubat kuat rahim.. sbb pernah gugur sebelum ni kan.. harap2 next scan nampak baby dengan heartbeat.. please doakan sy..

Baca lagi
1y ago

amiin sis...sya smlm scan doc cakap xnmpak apa2 lagi dia tkut mngdung luar Rahim chck lgi xde juga sakit mana2 ...tapi xde juga saya alahan mcm org mngandung normal Ka macam Tu๐Ÿฅน

sis sayaa 7 week pon samaa x de nampak apa ii , lepastu scan lagi sekali nmpk lah mcm kantonggg , tapi kebawah , doaakan sayaa semogaa scan repeat tiada apa ii yg mengecewakan ๐Ÿคฒ๐Ÿฅบ

awl sgt sy gugur seblm ni 8w2d br nampak janin n ada heartbeat,now pregnant,6w3d dah nampak jelas janin n heartbeat,setiap kandungan xkan sama..just follow apa dr suruh

Post reply image

awal sgt tu sis nk scan..bb soooo tiny.sy dlu 6 week pun just Rahim je tebal..n repeat blk 8 week alhamdulillah dah nampak bb skali heartbeat

1y ago

ye wak..sy dlu kantung mmg xde..just Rahim je tebal doc Kate..so Suh repeat 8 week

Sama dgn saya. Sebelum ni saya ectopic, jadi saya pegi scan awal. 5minggu lebih tapi takde apa2. Nampak rahim je tebal. Semoga ada rezeki untk kita.

sy scan masa 4w5d.. nampak kantung bulat cantik, tp bby x nmpk lg.. sblum scan minum air byk2 n tahan kencing.. insyaAllah nk repeat scan nanti 9w

Terjadi pada saye sendiri scan 5minggu nampak kantung jew..kena repeat scan lagi 2minggu๐Ÿค—๐Ÿค—

jgn kencing sblm scan. repaet mgg dpn ye

jgn kencing sblm scan. repeat slp 2mgg