βœ•

21 Balas

VIP Member

Due 18/10 Beberapa hari lepas dah call klinik yg nak buat scan tu. Dia kata 19weeks - 25 weeks boleh buat details scan. Doc di KK kata 20 weeks. So better awal la, sbb first pregnancy saya g lambat, so baby dah besar n tak nampak. InshaAllah, 20 weeks nanti baru pegi details scan😊

Saya 18/10 skrg 18 week 4 hari kelmarin nak buat details scan tapi Dr check baby saya kecik seminggu saiz 17 week Dr ckp mungkin saya kurg makan atau ada skip ubat lagipun saya mmg hilang selera makan hmm doakan saya baby sihat yaa

Sama la due kitaaa

Saya patut nya due 30.10 tp sy ad gdm dan misi kata kena masuk ward 2 minggu sblm due 😁 . sy buat detail scan 20 week di klinik kerajaan . skrg bru 17 week . awak awak smua dh beli brg baby ke.

Sye due 6/10, belum buat lg details scan tp da tnya klinik dia kata buat masa 24 weeks sbb bole buat sekali dgn 5d scan.

Sy 4/10 ni..blm buat detail scan lg..skrg nk masuk 21 mnggu..kt kg xda buat detail scan..nk balik kl xlepas lg..huhu

Sekarang 20w.. ari tu dah buat detail scan masa 19week ari tu alhamdulillah semua okey gender pun tau dah

Saya 10/10 😊 31/5 ni appointment utk details scan, weeks 21.. mudah mudahan semua sihat sempurna 😊

16/10 tapi belum buat lagi.. buat scan masa 22/23weeks nanti dalam tengah jun mcm tu

saya inshaAllah 9/10 ni. skrg dah 20 minggu. Tp belum scan details lgi..

Sy due 29/10.. Baru 17 minggu.. Tggu 21 minggu ke atas baru wat

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan