βœ•

21 Balas

Hahahahahahha samalah.... Saya awal2 preggy, kulit suami dgn kulit saya x boleh bersentuh. Penah satu malam, saya tido. Tiba2 tangan suami atas tangan saya.. Terus saya bingkas bangun masuk bilik air, muntah2 buang air besar.. Blurrr muka suami. Tp sikit pon saya x ckp pasal ni kat dia..hahahaha

Hahaha, saya masa awal awal trimester tu ada lah. Perfume dia yang sbelum tu saya suka sangat dia pakai pun saya jadi nak muntah bau dia. Lpastu dah masuk second trimester, dah okay. Tapi now saya dah selamat bersalin and baby dah nak masuk 2 bulan 😁

Sama. Masa mulaΒ² tengok muka suami pun tak boleh. Hahaha. Bila dekat 3 bulan baru ok,nak melekat je la pulak πŸ˜‚

Saya jd tak lalu nk mkn Klau ada suami. Saya tgu dia takde bru mkn. Padahal suami tu wangi bersih je πŸ˜‚

VIP Member

haha ank first dulu mcm tu . skrg no 3 pregnnt ni . melekatttt cium sana sini . mcm rindu nauπŸ˜‚πŸ˜‚

VIP Member

Trmster ptama rasa sbegitu.. Da masuk trmster ketiga.. Rasa nak menepek je.. πŸ˜ŠπŸ˜‡πŸ˜…

Saya plak klau bleh x bley brenggang lgsung dgn suami.. Dahh macam blangkas je..

sy pon sama.. tpy alhmdulillah dh ok..kdng tgk muka suami pon benci.. hahahhaha...

Sy plak xleh nk bau sabun mandi dlm pek buku tu. Kalo bau je msti nk muntah2

Samala..dh hbis morning sickness nnti kalau boleh nk menepek jee 24jam ..

Soalan popular

Artikel Berkaitan