60 Balas

awal lagi tu sis. yang menananya tu mcm 6 tahun dah kawin. hukhuk. takpa, enjoy dulu. saya dgn husb mengandung 6 bulan lepas kawin, terus fokus kat anak. bercuti terus tertangguh 😂

6bulan tgh honeymoon lg. jgn rushing². bgtau je dlm mood honeymoon lg. anak ni rezeki dr Allah. kita usahakan je. jgn pertikaikan rezeki dr Allah. rezeki masing² Allah dh tetapkan.

Baru 6 bulan. Kami kt sini ramai berbelas tahun pun ada. Kalau setahun kawen takde anak baru la boleh buat ujian kesuburan. Baru lah boleh gelabah gelabah kenapa tak lekat lagi.

Makcik saya 16 tahun kahwin baru ada anak sorang sis 😊 Enjoy jelah hidup berdua dulu . Allah aturkan yang terbaik untuk kita semua . Fikir positive je dengan aturan Allah

VIP Member

Takpe, saya pregnant lepas 7 bulan kawen, anak buah yg kawen lambat 2 bulan drpd saya pun dah pregnant dulu. Hihi Ignore je cakap org, yg penting kita happy, sihat. ❤️

TapFluencer

saya genap setahun, baru Allah bagi. jgn putus asa. doa banyak2 taw, jgn stress. Inshaa Allah, sy doakan awk & suami dikurniakan rezeki zuriat xlama lagi. aamiin ya Allah

puan ada mkn folic asid ke?..klu tgh merancng stnby mkn folic asid yaa..kita ni lps kawen hormon brubah,satu2nya cpt pregnant jaga permakana dan bersenam@ bersukan.

sya pun bru 4 bulan kawen..tgh ttc, skrg ni sya mula join kak ipar n kazen2 suami main badminton. Rata2 luahan mummy2 y tgh ttc aktive sukan n jaga permknan bru lekat.

Saya lepas setahun lebih baru ad baby , buat masa sekarang enjoy je dulu dengan suami hihi. Doakan saya dipermudahkan persalinan yaa due 5/9/22

lagi pun awal lagi saya nak dekat 4 tahun juga indak berputus asa berdoa alhamdulillah sekarang tengah mengandung anak no 2 jarak setahun jak

awal lg..enjoy je dulu..abaikan mulut2 tu semua..yg penting sis happy..bila happy, hormon pon stabil.baru la boleh pregnant..emosi kne jge

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan