38 Balas

VIP Member

pertama sekali kalau bleeding kena jumpa doc...dia akan check sama ada kandungan ok ke tak selamat ke tak.. bleeding@spotting ni bukan benda main-main dia boleh jadi miscarriage

sy dari 4 mnggu hingga 12 mnggu bleeding..sebulan gak masa bulan puasa lpas.kna bnyk bed rest je...alhamdulillah now dh 17 mnggu..baby pon sihat n aktif...

bleeding macam period ke sis 🥺

VIP Member

Saya bleeding dah nak masuk sebulan. Jangan risau ye, kalau makin teruk pergi terus ke emergency. Nanti doktor akan check dan scan. Doa yang baik baik supaya kandungan selamat

Saya dlu bleeding hmpir sebulan jugak. Bleeding on off on off, saya tak bole penat sgt. nanti dia akan bleeding. Alhmdulillah kndgn selamat skg anak dh usia 3 tahun dah.

Alhamdulillah... sis doakan saya pun dpt nasib mcm sis 😢 sy 3 hari sdh kluar darah.. tp hari ptma dan kedua xbnyk 3titik jaa mcm tu.. hri ni lebih sikit.. doakan kandungan sy selamat

Sy bleeding mase 10 weeks... Alhamdulillah kandungan sihat.n selamat.. Setiap kali ade bleeding sy akn trus pegi klinik atau hosptital utk check.. Sbb risau..

Sis bleeding heavy ke biasa biasa je? Kalau nak selamat better check doc takut trigger miscarriage. susah nak jamin bleeding tapi kandungan selamat ni.

Sy 9 weeks..bleeding on off..alhamdulilah kandungan selamat..cuma plansenta berdarah..tapi amalkan rest in bed..awk kne jumpa doc juga jgn biarkan yea

Awk jaga yea sis...klu sis terlalu sakit atau pendarahan pergi jumpa doc..sebab bleeding warna coklat x berapa sesuai...

sye pnh alami mse kandungan 7week.. dkt 2mggu spotting dktr ckp jgn buat kje berat2 bnykkn rht.. alhamdullilah kandungan ok skrg dah 17week ++

Sis jngn buat kerja relex je duduk, baring rehat. Sayaa bleeding dri awal pregnant smpai 6week. Now dah takde. Alhamdulillah kandungan selamat je.

maaf sis tye , ms start bleeding dulu tu dh pnh scan x ?? ada kantung x lg sis ? 🥺 maaf tye , sye first bBy ada bleeding

saya pernah kena spotting pada usia kandungan lebih kurang 6 minggu. lebih kurang 2-3 jam. alhamdulillah baby baby saya ok.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan