121 Balas

normal kah hamil 8minggu sakit pinggang sampai menjalar ke kaki hingga x boleh berdiri dan duduk. salah posisi akan sakit sakit mcm kena renjatan letrik 😭

hai mommies saya nak tanya. saya dh 4week 4day dan ada kluar drh serta wrna coklat dlm 4hari ni. tp pergi hosp mmng positive prgnnt. skrg rasa senak perut.. normal ke?

pengalaman sy 4 bulan lepas. spotting sikit..lepastu senak. tau2 hamil luar rahim. dh operate buang 1 tiub..now pregnant smula. tp trauma sgt2. doa kn sy ye ibu2

perut rasa keras je...lepastu cepat mengantuk...letih memanjang.

sama la kerap bgun kencing...tp xpuas rasa😫

Hii, nak tnyaa boleh, mcm mna kiraan kandungan untuk baby? Sebab saya bingung 🥹.. kiraan tu ikut dri fasa subur bersama atau pun hari pertama period ?

sya pun 4mggu. sakit semua bdan siap amik cuti smggu,smpai 2x pge bt swab,tapi alhamdulillah negetif,, bila bt prgnet test positif alhamdulillah

hi smua..Saya pun Bru 4 week pregnant..Ank ke 5..slepas 7 Thun..skit blkng tu memng Ada..skit bdn..alahan mutah2 tak Ada lagi..mual2 pun tak Ada..

saya 8week . ya Allah sakit badan bukan main pinggang pun ikut sakit .. bab makan memang berkurang kalau makan makanan banyak minyak knfom x blh telan

hai semua ... sya baru pertama kali pregnant n ank sulung , now usia kehamilan 4week, boleh share sesuatu tk utk bakal baby sentiasa sihat☺️

Saya pun macamtu , sakit pinggang and tek , letih je badan haa asyik nak tutup je mata ni . Tapi setakat ni takda alahan lagi la Alhamdulilah

sy pon sis..awal2 msa xthu preg tu asik senak prt..skrg dh 17w, skit pinggang, kdg peha, kdg betis..eh mcm2 la 😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan