Kandungan 11 minggu tapi kantung macam 6 minggu

Semua dah terjawab ๐Ÿ˜” kadungan 11 minggu, tapi kantung usia macam 6 minggu. Isi kantung masing sama kosong ๐Ÿ˜ญ allah tak kuat betul 21/12/2022 scan balik kalau sama kena admin dan cuci ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ hati ini tak kuat ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”

Kandungan 11 minggu tapi kantung macam 6 minggu
11 Balas
Tulis jawapan

in Syaa Allah ada tu...saya macam tu la sis kalau ikut last period sekarang dah 14 minggu tapi masa scan hanya ada kantung depa kata baru 6 minggu suruh mai scan lagi 2 minggu alhamdulillah sis oiii ada...bila tanya doktor pakar... doktor kata tarikh last period bukan bermakna persenyawaan terjadi la tu...ambik masa bila sperma bersenyawa.... sbb tu la tarikh edd depa letak lewat... positif...saya pun down masa mereka kata ada kantung tapi saya percaya in Syaa Allah ada rezeki untuk saya mengandung

Baca lagi
1y ago

Dah selamat cuci pun. Sebab masa 12minggu 5hari scan balik kantung dah mengecut sikit dari bulan terus jadi kendur kantung tu. Memang kosong. ๐Ÿ˜Œ

saya pon ada juga doktor pakar kalau bisuk tak ada juga diurang cuci juga tapi saya tak nak dan keluarga tak mau sabab anak saya yang abg ni dulu di cakp juga di kasih cuci tapi saya tak mau juga las2 scan balik baru nampak janin nya dan allhamduillah ank saya yang abg ni 2/6 buln sudh omur nya kalau saya bisuk kalau doktor cakp kana cuci juga saya tak mau sis saya tung la dulu.

Baca lagi

takpe puan, harap bersabar.saya faham perasaan tu sbb pernah laluinya.jgn susah hati.ikut je prosedur.apa yg penting, puan dah ada baby tunggu dkt pintu syurga.nanti, pasti puan mengandung lagi.kami dlm ni doakn moga lpas ni bila puan prgnant, dipermudahkan semua ny sampai lahir.ya.aminn.puan rest dlm 6 bulan ke ats ya.pastu blh la prgnt lagi.

Baca lagi
1y ago

Ya allah termia kasih yang mendoakan saya. Insha allah. Amin

Gambar kantung awk meleper. Possibility gugur tu ada. Tambah awk buat iui mmg risiko gugur. Tp jgn risau. Lepas 3 bulan boleh lekat natural klo suami awk xde mslh apa2. Doa yg baik2๐Ÿ˜Š

1y ago

Sy pun pcos. Amal diet sihat. Insha Allah. Adik sy pun pcos dan on clomid bulan 7 pastu berjaya pregnant tp gugur bln 9. Dpt berita gembira 2 minggu lepas dia lekat natural dah. Doa yg baik2๐Ÿซฐ๐Ÿป

kitaa dua samuga bisuk baik2 saja sis saya pon bisuk juga jumpa pakar 21/12/22 sama kita sis kitaa bardua saja ye samuga bisuk lancar.amin๐Ÿ‘๐Ÿ‘

insha Allah sis moga ada khbar gembira buat sis..doa byk2 ok

VIP Member

maaf tanya, sis ada turun tanda ke? macam turun darah ke or spotting.

1y ago

Yeke. Saya doa kan semoga baby awak membesar dgn sihat ๐Ÿ˜Š

awk try scan tvs, moga ada rezeki awk, ada yg 12w ats bru nmpk,

Moga ada khabar gembira utk awk.. InsyaAllah

sis ni scan pertama atau scan yang ke 2

1y ago

Amin