tak bernafsu

Sejak preggy,masuk 5 bulan memang tak bernafsu sangat dengan hubby. Bila dia sentuh pun rasa meremang..rasa geli sangat.. walaupun rase nak juga,tapi rasa geli. Sekarang dah 8bulan pun rasenye baru sekali bersama. Huhu.. orang kata hujung2 ni bagus kalau banyak bersama. Tapi nak bersama pun susah. Kesian hubby.. Can help or tips mommies??

2 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

mmg btol sis sesetgh mommy preggy akn rse xbrnafsu n xsuke nk brsame dgn suami . tmbh perot da besa . ad juga dri awl preggy smpai nyamph tngok muka suami pon ad . sbenr ny tu pmbawkn sis . bile pmbawakn ni kita lyn kn je mmg ap pon xkne je . sy da besa perot pon da xbrnafsu nk brsame suami tpi sy bg la klau suami mau . xsuke ap tu tolak tepi la . trpkse sbb klau lyn kn sgt nt xmsal jtuh dosa plak asik tolak suami . sbb mak prnh bgtau sy suami klau mtk bg jgn bia lame2 . sekurg ny 1minggu tu 2kali pon jdi la . supye kepala dy xsakit . mmg btol bole skit . sy perasan suami sy sakit kepala lps brsame sbb da trlalu lame xbrsame . bile dh brsame dy mcm nk pitam . sy plak tnye dy knp dy xmntk shje klau mau . dy kata dy risau sy yg xslesa sbb janin dh besa . perot pon da besa . dy dgr lak sy kata sy akn sakit d ari2 setiap kali brsame lg dy jdi risau . dy plak yg mtk maaf kt sy . jdi sy plak yg rse brdosa ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Baca lagi
5y ago

ahaha saba jela . bole plak trgeli gitu ye . ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

VIP Member

Sama sis.saya kalau preggy je konfem xde nafsu nak bersama.anak 1st dulu memang xde feel nak bersama ngan laki.selama 9 bulan preggy,hanya 3 4 Kali je bersama.nasib Suami fhM.preggy kedua Pon sama gak.langsung xde.tapi saya tetap layan gak sbb teringat kata2 n nasihat dok Masa bersalin anak 1st dulu.masa dok tengah seluk bukaan,dia bgtau saya 'puan xde bersama Suami ke' saya jawab ye n sebab xde feel nak bersama.dok tu nasihat bgtau bagus bersama Suami lebih2 lagi disaat akhir2 trimester utk senang bukaan cepat buka.saya Masa tu czer sbb jalan lambat buka.skrg preggy anak kdua,memang kerap bersama Suami walau pun xde feel tapi saya pksa juga.trauma dah bersalin czer.saya hrap sangat yg kdua Ni nnti boleh bersalin normal

Baca lagi
5y ago

Kadang sy dh cuba tahan geli,tp dia baru sentuh sikit nak cium sy dah rase meremang huhuhu..saya sampai minta ampun banyak2 kt dia sebab rasa berdosa sangat. Dia pun takut nk sentuh saya sebab saya dah stat sakit kat ari2..huhu saya nak je bersama..nak juga laluan mudah terbuka nnti..doakan saya ya