43 Balas

Sabar dan DOA . Kalau asik kira2 kan lewat period (Sbb kita dlm harapan dan berharap) automatik kita stress tau (Sbb saya aritu mcm ni) pastu usaha lagi dan lagi bila betul3x lewat Saya senyap kan biarkan je calendar period kat fon kata late3x bila sah bulan 3 tu saya xdtg period awal bulan 4 pegi beli UPT dgn suami. Alhamdulillah Enjoy2 je sis buat keja alihkan perhatian dan be happy kalau xde lagi boleh enjoy dgn suami kalau ade dah Kira bonus rezeki tuhan bagi suma bda ada hikmah Dia akan bagi bila waktu dia tepat okay be happy always

VIP Member

Semoga ade rezeki sis di bulan depan..in shaa Allah..Allah Maha Adil dan Penyayang utk hambanya yg bersabar..sy pun nk ttc lg ni selepas keguguran kali pertama setelah 9 tahun berkahwin..in shaa Allah hanya Allah sje yg tahu bila masa sesuai utk kt timang cahaya mata ye sis..always be positive tau🤲😍

Macam saya dulu. Bulan Ogos lewat 5 hari. Pikir dah ada isi. Sekali datang bulan daa. Tapi bulan September saya lewat 8 hari dan terus cek UPT. Positif. Sekarang dah nak masuk 10minggu. So puan jangan putus asa ya. Sabar. Pasti ada rezeki nanti. 😄

Sabar ya.. Jgn putus asa.. InsyaAllah ada rezeki sis nnt.. Sy penah gak.. Period da lmbat 2mgu.. Tp bila check negative.. Upenyer sebab berat badan naik.. Jd hormon pown berubah.. Huhu

Sabar.. Teruskan usaha. Sy 3 tahun lebih tunggu ank pertama. Ank kedua bakal lahir bulan 4 tahun depan ni 5 tahun tunggu. Jangan putus asa mommy!! Kuatkan semangat. Xmau stress2 tau..

Pm sy sis. 01126540952 .Inn shaa Allah sy mau share tips ikhtiar hamil cara sy. Moga Allah permudahkan urusan sis untuk beroleh zuriat dlm masa terdekat. Aamiin ya Mujib❤

In shaa Allah akan ade rezeki sis 1 hari nanti. Jgn putus asa dan sedih2 ya. Plus jgn stress kan diri. Relax dan chill je selalu. In shaa Allah, Allah akan bg jugak nanti..

semoga tabah n sabar ya sis.. blm rezeki lg tuu.. lepas ne bole usaha lagi ☺ doa bnyak² pikir yg baik² , positifkn diri.. moga lepas ne sis ada rezeki prgy , Amin..

Actually itu yg terbaik dear. Allah lebih tahu. Dia akan bagi pada waktu kita dah benar2 bersedia. Teruskan berdoa dan bersangka baik padaNya. 😊

Sabar ye sis. Kira betul² hari subur tu. Masa tengah subur pulun habis-habisan. In Shaa Allah ada rezeki sis nanti.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan