Syukur Alhamdulillah

Saya telah selamat melahirkan bby boy pada 4 /6/2020 pda 38mggu 5 hari.. #bbyboy #3. 05kg

Syukur Alhamdulillah
62 Balas
Tulis jawapan

ya allah putih nye baby . pun tunggu hari je nie . semoga semua mommy kt sini dipermudahkan ye bersalin nnti πŸ’• selamat berpantang

Alhamdulillah..tahniah ibu dan anak yg baru lahir..πŸ€—πŸ€—slamat berpantang! bini tomok pun dah melahirkan baby girl smlm..😍

Alhamdulillah tahniah puanπŸ’•comel baby. Doakan saya menyusul bersalin plak yea sis, harini dh masuk 38minggu 2hari. Due 17/6😊

4y ago

Aaminnn.. 🀲 Saya pun skrang tengah sakit celah kelangkang, miss v rasa lain mcam jea. Nk jalan, atau bangun dari dduk. Sakit. Huhu tak lama dh kita. πŸ’•

Tahniah sis.. Nak tnya.. Sis branak musim pkp kan.. So suami boleh masuk tak sis.. Ke dah ada kelonggaran?

VIP Member

oloh oloh olohh tahniah sis n selamat berpantang πŸ€— ohh ya klau boleh tahu sis bersalin di mana ye hihi

4y ago

normal ke czer sis..

Apa sis rasa tanda2 sis bersalin saya pun nie 38minggu4hari anak first nak sangat baby cepat kluar

4y ago

Xde tanda ap2.. Just sakit dekat ari2, nk jln pn ssh.. Bila cek bukaan dh 2cm..☺️☺️

Alhamdullilah..saya teringin nk anak boy..doakan saya jugak dapat boy tahun ni..β˜ΊπŸ€—

VIP Member

Alhamdulillah, tahniah sis πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ». Selamat berpantang ye

Alhamdulillah...sama cam adik sya,4/6 juga..bersalin semalam jm5 ptg..

Tahniah sis..sya 39w 2d blum bersalin lg 10/6 risau takut semua ada..

4y ago

Rajin2 buat squot sis... Jln2 itik buat skejap2 bg bukaan jln n xkoyak nnt.. rajin2 buat urutan faraj... Jgn bg koyak gak.. bg kaki kuat