โœ•

18 Balas

TapFluencer

Alhmdulillah..thniah sis. Sy dh 15 weeks br thu mngndung..ank prtme. Sbb slme ni priod sy xtratur. Sblum2 ni klo lmbt priod mmg cpt2 akn cek tp kli ni priod lmbt dh mls dh nk cek..mklum la,dh 3 tahun mnunggu tp xde pape. So,mls nk kcewa n brhrp lg sbb tu mse tu xcek. Skali ble cek jgk,bby dh brenang2 dh dlm prut doc ckp๐Ÿ˜….

sama.. saya juga priod x teratur

Sama ler kita ๐Ÿ˜‚ bila cek tau2 dh nk masuk 23 weeks .. sungguh dok makan itu ini tak de fikir pape .. naseb baik lah .. sebab sebelum tahu pregy ni , saya melantak durian sampai 2 bakul .. semggu berturut .. ape ape pun jaga diri ye sis .. tahniah ..

Saya period mmg tak teratur .. 2 bulan sekali , 3 bulan sekali .. awal nya last period bulan 3 then bulan 6 period jugak cuma darah sikit sgt , terasa badan lain macam .. pergi check dh 23 weeks .. padahal siap ada darah tu .. dr kata naseb baik x de ppe kat baby .. alhamdulillah skrg dh 29 weeks ..

Sama kes dgn jirn sy . Dia sllu oeriod xtratur . Dtg sikit2 je . .dh tgok dia lakn mcm nk mkn tu nk mkn ini . Last2 g klink cek dia mngndung dh 25w

VIP Member

Lama tu.. Baru tau.. Hehe.. BTW tahniah sis.. Semoga selamat semuanya

Alhamdulillah.... doakan saya cepat dapat baby eah..

ya.. smoga cpat mnimang cahaya mata sis

Period x teratur eh? ๐Ÿ˜… Papepn congrats mommy.. ๐Ÿ˜˜

ya.. dulu pernah x priod smpai 5 bln

Tahniahhhh.. Best nye.. Doakan untuk sy juga yaaaa

yaa.. smoga cpat mnimang cahaya mata sis

congrats! and jaga diri baik baik ๐ŸŽ‰๐ŸŽ‰

ya..tq

Wahh jga diri sis. Tahniah hehe

Haha.. Congrats!!

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan