Pertanyaan

Saya dh prengant 13week , darah dalam badan saya kurang dan saya dari sekolah menengah start ada suntikkan disekolah dan pengambilan darah dari sekolah saya , saya sudah disahkan kekurangan sel darah dalam badan . Jadi bila mengandung ni doktor akan bagi ubat penambah darah betul tak ? Dan saya makan ubat tu tak putus makan , tapi sejak saya makan ubat penambahan darah , badan saya jadi lemah dan kepala saya asyik rasa nak pitam ja . Jadi perlu ke saya pergi hospital untuk check keadaan saya , saya rasa saya tak boleh tunggu hari janji saya dengan doktor untuk check up anak , sebab saya tiap hari sakit kepala risau ada penyakit lain dan saya susah nak duduk diam selepas makan sebab saya rasa tak selesa dengan perut saya , bukan sebab pengembangan anak dalam badan tapi pemakanan saya . Selepas sahaja saya makan perut saya mesti sakit cm x makan setahun lepastu saya takde alahan mengandung tapi bila perut saya selepas makan rasa sakit sangat akan muntah balik makanan tu . Persoalannya , PERLU KE SAYA PERGI HOSPITAL SEBELUM HARI JANJI

6 Balas
Tulis jawapan

klau rasa teruk sngt g je jumpa doctor ...