19 Balas

Kuatkan diri ya Sis. In Sya Allah, akan ada rezeki. Saya pun keguguran kandungan pertama saya tahun lepas. Walaupun kurang dari 4 bulan tapi kesedihan itu memang terasa. Sis kuatkan diri dan rehat banyak. Akan ada rezeki. Saya lepas keguguran tu mmg jaga pantang semua dan ambil semua vitamin untuk kuatkan badan. Alhamdulillah, lepas sekali period terus melekat. Sis jangan putus asa. Saya doakan untuk sis.

Maaf Sis. Saya baru terlihat comment Sis disini. Probiotic, Garlic Oil, Salmon Fish Oil and EPO and Folic Acid.

Allahurabbi.. Salam takziah, semoga sis kuat. Jage diri baik², kuatkan semangat. Semoga ank syurga sis menjadi asbab laluan mudah sis ke syurga Allah kelak, dan semoga digantikn dgn hkmah yg lebih baik. Keep strong dear.. 😢

😍

Pergi hospital sis.. Bwak skali yg keluar tu.. Atau pun ambik gambar & tunjuk kat doctor nanti.. Penting sbb nk pastikan dah clear dlm tu, xde sisa2 tertinggal..

Tkpe, nnti ade lh rezeki lgi.

Mazzatul cmna keadaan ok ka skrg??mazzatul kna kuat ya lpasni da lg tu..cm sy dl ank first..insylh lpasni lg byk mazzatul dpt zuriat..Amin..bpantag elok2 Tau..

Ok ygg slmt bpantang🥰

Sabar sis. Mungkin sy pon bakal menyusul sis. Harap kita kuat ye. In shaa allah..ada rezeki..aamiin

Semoga puan tabah dan diberi kekuatan. Semoga puan diberi rezeki anak secepat mungkin

Saya pn cmtu.. Bln lepas.. Blm rezeki lagi.. InshaAllah lepas ni ad rezeki lain..

Insyallah ade rezeki kite lepas ni.

VIP Member

Sis ada bleeding ke? Takziah sis. Insyaallah, Allah ganti yg lbh baik nt

Saya mmpi seblum ni gugur tpi sekali tu je. Pastu 2hari lepas tu kuar spotting coklat cmtu scan swasta doc kte tk nmpk lagi n mngkin die tk jadi. Pastu tk puas hati saya pegi kk doc kk kate normal sbb die nk menempel kt rahim. Ptg tdi kuar darah n pkol 8lebih tdi kua darah seketul bsar tpak tgn bdk. Bru tdi nk buang air terus keluar janin. Saya dh prepare diri awal utk terima ni semua 💪 mudah je die kuar tk sakit teruk mcm sengugut pon .insyaallah ade rezeki saya lepas ni

kuatkan semangat tau..insyaallah ada lagi rezeki lps ni 🙂

Sabar ye sis..insyaallah akan dtg rezeki yg lebih baik

Insyaallah amin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan