5 Balas

Pengalaman sy mcm sis..masa scan 7 weeks baby 6 weeks.. Saya ada bleeding dr 4weeks..mkn ubat kuat rahim..n mcm2 amalkan supaya janin kuat..janin dah nmpak.. Allah lbh sygkan anak syurga sy..hari ni 9 weeks anak saya pulang ke syurga..keluar seketul petang td.. Ttc 9 tahun..Allahu..sedih sgt

Terima kasih sis..ini la realiti kehidupan..Allah tahu kita berharap sgt..Dalam bahagia Allah selitkan ujian supaya kita betul2 Redha setiap perancangan Dia..Sedih of course la kan..tiada daya seorang manusia menidakkan aturanNya.. Doakan sy dikurniakan rezeki merasai hamil lagi versi adikbya dan merasai kenikmatan menjadi ibu

sis jgn risau Sgt ye. inshaAllah okey Je baby. normal Je. klau lari 1@2 usia kndungan . mybe tarikh period ada lari sikit . sy pun mcm tu. sptutnya 7w tapi scan bru 4w . nnti sis repeat scan lagi 2mggu . tgk saiz kntung ad berubah tak.

Lega juga dgr. Moga ada rezeki saya utk pregnancy kali ni. Ha ah nanti doktor suruh scan lepas 2mggu.

Sy pnh bln 1 hari tu Kiraan sy 12 minggu.tp scan 7w Doa yg baik2 je awak.insyaallH allah lebhmengataui

sis macam mana skrg?dah brpa mggu?

takde tanya dc ke kenapa jadi mcm tu...byk kes mcm ni skrg ye...

mgkin sbb saya dah 37yo and dah pernah keguguran. kena bykkan rehat. kerja saya mmg selalu sgt berlari x sedar diri ni tgh 1st trimester 😢 moga ada rezeki.

sis jgn risau.

thanks awak. moga ada rezeki saya untuk pregnancy kali ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan