86 Balas

bgi mkn vitamin 4life.. tmbh imium dlm bdn.. ltk dlm botol ssu

Betul saya pun beri pada anak saya transfer factor 4life . Sangat berkesan ya untuk ketahanan badan anak . https://malaysia.4life.com/11532640/shop?utm_campaign=myshopshare&utm_source=appshare&utm_medium=copiedsharedlink&utm_term=shareBtn&utm_content=myshop Boleh beli dekat sini mana yang bertanya tu . Dapat harga diskaun pakai saya punya .

VIP Member

Kadang reaction bby tmbuh gg. Demam on of n ruam2 naik. Skit.. Bg ubat ikut time, panas Sgt mandi kan diaa or lap saja

Kerumut ndak keluar tu sis , macam anak sya 6 bulan demam biar makan ubt demam tapi sya bagi minum air kelapa , keluar kerumut nya tu

Org tua2 kata kalo demam mlm aje...rendam paku dlm baldi.. jemur waktu siang.. sebelum maghrib mandikan.. cubala.. Kita iktiar j

kalau bf cuba minum air kelapa , beby akan dapat nutrien tu dari susu ibu, kdg nak kena campak tapi xkeluar tu asyik demam,

jika lebih 3 hari Sila ke hospital,, paling risau ialah jangkitan kuman diparu².. caused of death bg baby yg tinggi skrg

Sama mcm anak sye . Demam on off . Lps baik dr demam terus naik ruam kt bdn n muka . dr ckp thts normal . 😊

sama la sis,anak Sya pun MCM tu..demam on off ..asal dah nak masuk ptg start dah nak demam🥺 Risau dibuatnya

pergi jumpa klinik pakar kanak atau klinik kesihatan check up bgtaw nurse atau doctor

Saya pnh alami... Mcm² dh saya cuba, my last solutions guna product ni.. insyaAllah dgn izin Allah...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan