50 Balas

Wsalam. Saya pakai sis tp bg saya mcm susah sikit nak sarung dia sangkut dekat peha😂. Saya beli size xl tk silap. Saya pakai after beranak lepastu mandi pakai pad panjang biasa. Susah gak la nak berperang dgn jenis pad seluar ni.

VIP Member

kalau sy yg jenis diapers nim mmg xselesa... lagi suka dan selesa pakai yg overnight pad... apa pun ini semua depend pada orang... setiap org tak sama... yg penting diri sendiri selesaaaa 🤗

saya pernah pakai time period. mmg secure... tp yg size xl pun mcm sendat utk sy yg pakai size seluar 32. 😂 tp mmg x lari sbb padat dan fitting. supermarket jual dlm rm6-rm8 kalau x silap

Sy baru bersalin 23/3. Sy guna pad ni. Beli dkt watson. Mmg mudah. Tak payah pakai underwear dh. Bila nk tukar pad koyakkan je kat tepi terus basuh. Takyah buat keje byk kali 😬

Mudah sgt sis. Hehe. Yg sy jumpa ada 2 size. Utk org size S & L. Sy guna yg size L.

Sy dh try pakai pad ni...first czer ritu..dlm keadaan bdn yg sakit br lpas czer..tmbh lg pening muntah2...senang sgt pakai pad ni

VIP Member

Lebih baik pki mcm nie sis, Takdela takut darah terkena seluar dalam n asek tertembus.. Sye pakai pampers dewasa yg jenis pants je..

pampers dewasa yang mana? jenama apa?

Sy bli yg jenama tesco punye, ingt kn x muat tp alhamdulilah muat wlpn berat sy 77kg..mmg mdh pkai yg nie trus sarung je

VIP Member

aah senang kalau pakai ni lps beranak(masih dkt hosp) atau berpantang.. adult diaper pun boleh murah sikit

kat mana nak.beli murah itu berapa dalamnya

Waaaa bagus ni....tak yah nak betampal tau yg main ikat tdi....pyah guna time baru lpas bersalin..

VIP Member

Bagus juga ye pad ni sis. Saya baru tahu kewujudan dia 🤭. Tak pernah jumpa sebelum ni.

Ad kat watson sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan