24 Balas

boleh ja bersalin dkt hospital gov pun.. asalkan bukan bersalin dekat rumah sbb terpengaruh dgn dakyah dola doli cikebum 🤫🤫🤫🤫

sya buka buku kt swsta sbb rmh dkt mls nk g klinik gov jauh sikit...sya tnya doc kt swsta blh je brsalin kt gov..

Boleh.. Nanti klinik swasta akan bg surat reference ke hspital gov yg awk nk brsalin tu masa dah 34w mcmtu..

mana2 pon boleh asal kn kita x branak kt rumah je..trma je klu dh nk tberanak..mana2 tmpat pon..😊😊😊

VIP Member

ehh boleh la..hehe adik ipar saya checkup semua kat swasta ..bersalin kat kerajaan OK je... 😄 🤣

Boleh je. Banyakkan lagi study procedures & experience org lain di sini or fb

It’s okay sis. Saya pun monthly check up swasta di hosp columbia. Awal2 decide nk bersalin hsa that’s why buat research sikit. Tp dah nk masuk third trimester ni rasa nk proceed bersalin swasta jelah haha

Boleh jer wak saya bru je lepas bersalin 4/8 ni , buka buku pink swasta beranak dkt Hsi

Sye checkup klinik azreen juga n baru je bersalin kt HSI, alhamdulillah okay je sis..

boleh je sis, sye anak no 1 sampai no 3 skrg ni semua checkup swasta beranak dekat hsi jb..

Klinik murni pasir gudang

bulih jer..sy buka di swasta, bersalin kerajaan. x marah2 apa2

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan