9 Balas

Alahan tak semestinya muntah2 loya sis.. ada yg jenis tak pernah2 naik jerawat tiba2 penuh muka time pregnant, tiba2 penuh kat badan time pregnant. Banyak jenis alahan ni 🤭.. sy muntah2 loya2 tu xlah teruk sampai melepek, tapi bibir menggelupas sampai ke hari ni. Pakai pelembab pun x jalan. Macam orang sakit dah gamaknya.

Sama cm sy ....stat preggy langsung xde mornink sickness..just naik gatal2 je dkt peha...tp 1hb 5 aritu janin gugur sndiri...doc scan xde heartbeart...14weeks... 😥. Jaga diri ya sis.. moga dipermudah semua..

Saya da berklinik sis.. So far setakat ne semua ok..jantung baby ada janin oun alhamdulliah sihat.. Mudahan2 smpai ke akhirnya.. Amib

Macam saya sis. Takda alahan apa apa. Cuma muka je breakout sikit. Kadang kadang tertanya tanya pregnant ke tak sebenarnya😂 smpai check upt 3 kali😅

Alhamdulliah syukur rezeki org lain2 kan. Syukur xda morning sickness... Moga d permudahkan amin.

Sama mcm sy sis. Harini dah 18w3d alhamdulillah mudah je semua. Mengidam pun takde. Kalau ade pun sakit2 pinggang jelah. Yg lain sume ok 👌🏻

Sama lah sis... Sy 13 w relax je bwk kete jauh2.. terlalu aktif... Ahaha.... Morning sickness langsung xde .. dr awal smpai skrg xde.. alhamdulillah.

Alhamdulliah.. Moga ke akhirnya sis... Amin

sye mnggu yg ke 8.....xde alahan jgk cume muke naik bintik2 kcik....suke gatal tngn mengaru....trok dh muke...😔

hahahhaa...sabar je lh..

Sya, 36w3d still x alahan. Alahan bkn semua org kena

Syukur Alhamdulliah... Moga saya pun mcm sis.. Moga d permudahakn urusan smapi ke akhirnya

Sy pun sama mcm sis smpi la skrg 19 week 4 hari

Amin 😊

Tahniah ya sis dh lekat & takde alahan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan