38w+ Blum Ada tanda brsalin

Salam mommies...sy da 38w+..due date 12/1/23..firstmom.blm keluar apa2 tanda lagi,just Braxton Hicks je bbrape mggu ni.tolong doakan sy brslin cepat ya sbb xlrat dah perutπŸ˜…doakan sy Mas dinie binti Abdul manaf selamat bersalin sblm due date dengan keadaan sihat,Tanpa koyakan,Tanpa jahitan,kurang rasa sakit,smpurna,lancar,cepat sgala urusan bersalin ibu Dan anak..aamiin..🀲🀲 Sy doakan doa ni brbalik juga pada mommies2 semua ya...smoga urusan brsalin Kita semua dpermudahkan..aamiinπŸ€²πŸ€²πŸ’•tq allπŸ’•#firstbaby #firstmom #doakanagarmamadanbabydipermudahkansegalaurusanketikabersalin

17 Balas
Tulis jawapan

Saya due 12/1/23 juga sis. Ada tanda dah keluar lendir pink. Dah show dgn nurse n doc masa check up 38 weeks tapi dorang ckp belum lg. 😬 so arini 38 weeks 3 days masih menunggu. By d way, masa keluar lendir pink tu sy dua hari jalan d stadium buat 4 pusingan. Rasanya perlu banyak bgerak.

eh due date saya beza sehari je 13/1/2023 tapi Masih belom ade tanda tanda harap keluar sebelom due date sbb tak sabar nk jumpe baby

1y ago

alhamdullilah semoga dipermudahkan urusan ye ibu ibu sekalian

sy due 14/01/2023...sm mcm sis masi blm ada tnda apa2 jg... Semoga dipermudahkan sis melahirkan baby dengan selamat...Aamiin...😊

πŸ™‹β€β™€οΈ due 16/1/23 tp xde tanda lagi. Walaupun dah buat mcmΒ² petua πŸ˜…Semoga dipermudahkan urusan kita semua 🀲

Aamiin Aamiin Aamiin ya Rab, semoga dipermudahkan...baby Jan due saya 26/1/23... Braxton Hicks dah kerap terasa 🀭

Due datew kita samaaaa πŸ₯° semoga dipermudahkan urusan sis sye ni pon xturun tanda just sakit on off

sy due 8/1 pun belum ada tanda bersalin . semoga dipermudahkan urusan bersalin kita semua 🀲

1y ago

sama lah sis , hrp bersalin juga sbelum due πŸ˜‚

semoga depermudahkan segala urusan bersalin nnti . doakan Sy jugak menunggu je ni 37w

semoga dipermudahkan urusan bersalin mmy semua . sy due date 16/01/23 .

same,,,saya pon 1sr pregnant ini dah 38 weeks++ belum ada tanda apa2