baby gerak terasa dekat bawah miss v

Salam , ada tak yg sama macam saya ? normal x ye ? baby gerak2 terasa kat bawah tuu πŸ₯² takut pulak.. sebab baru 26 minggu

9 Balas
Tulis jawapan

sy ada tny nurse. itu normal sebab baby masih kecil dan ruang utk dia pusingΒ² bermain dlm tu luas lg. melainkan kalau ada rs sakit x tahan sgt blh terus ke klinik. sy pn selalu rs getarΒ² kt bhgian bwhΒ².. bila scan baby ok je xde ape pn.

1y ago

sy 23 weeks pon mcmtu. rs bby gerak kt bwh. hehe.

Saya dah 29w, masih rasa kat bawah tu, haha kdg kalau berdiri solat, bru rasa dekat atas pusat,Tapi msuk 3rd ni, kalau tndg rasa btul gtaran dia, smpai kdg nk terkencing. Hehe Insyallah jnji baby sihat, aktif kann.

bg sy xade pape kot.. sebab sy jugak rase yg sma.. 25w.. lepastu asyik nk terkencing je.. seronok bile rase baby gerak2..

1y ago

haah rasanya normal sbb byk yg alami kan , πŸ˜‚πŸ˜‚ ngilu rasanya bby gerak kat bwh tu

ouh ok , jadi nampaknya benda ni mmg normal la kan πŸ˜‚πŸ˜‚ rasa ngilu laa bby gerak kat situ 🀣

kalau awak rasa benda tu abnormal pergi scan dkt klinik luar. atleast awak x susah hati☺️

1y ago

@siti norhidayah boleh jadi kepala baby dh ke bawah atau pon dh engage dgn laluan keluar☺️.

sama sis....insya allah xde apa...sbb anak sy yg lain pun sy rs mcm tu jgk

1y ago

Okey sis terima kasih jwp πŸ₯°πŸ₯°

Sy pun sama, tendangan x bnyk pun, kt bahgian bwh perut je rasa getaran

1y ago

haah sma la sis.. kat bwh bby tendang

Normal. Sy pun sama. Baby banyak gerak area bawah

1y ago

Sama, lately ni suka btul tendang bwh smpai ngilu rasanya.. kdg2 rsa cam dekat btul ngn pundi kencing

VIP Member

Saya pun rasa sakit kat bahagian miss v tu

1y ago

Saya sakit kat kelengkang bila baring nk pusing2.