Jangkitan paru paru

Salam.. ada tak mami2 dkt sni perna kena jangkitan paru paru selepas 2 minggu bersalin.. boleh kongsi pengalaman x sbb sy tgh alami skrg.. sy dah 2 minggu x dekat baby😢

1 Balas
Tulis jawapan

Salam, saya pernah mengalami jangkitan paru-paru selepas dua minggu bersalin. Saya faham betapa sukar dan menyedihkan situasi yang sedang dialami oleh anda sekarang. Apabila saya mengalami jangkitan paru-paru, saya terpaksa dipisahkan daripada bayi saya untuk sementara waktu kerana keperluan rawatan yang diperlukan. Saya faham perasaan sedih dan rindu kepada bayi yang dirasai oleh anda. Bagi saya, yang paling penting adalah memastikan saya mendapatkan rawatan yang betul dan istirahat yang mencukupi. Saya sentiasa berkomunikasi dengan doktor dan jururawat untuk mengetahui perkembangan saya dan bagaimana saya boleh pulih dengan lebih cepat. Saya juga memastikan saya mematuhi arahan doktor dan mengambil ubat-ubatan dengan konsisten. Selain itu, saya juga memberi tumpuan kepada pemakanan yang sihat dan pemulihan secara emosi. Saya sentiasa berdoa dan meminta sokongan daripada keluarga dan rakan-rakan. Walaupun saya tidak dapat berada dengan bayi pada masa itu, saya yakin bahawa kesihatan saya adalah penting untuk saya dapat menjaga anak saya dengan lebih baik pada masa akan datang. Saya harap pengalaman saya dapat memberi sedikit kelegaan dan semangat kepada anda. Teruslah berusaha dan berdoa untuk pemulihan yang cepat. Semoga anda dapat kembali berdekatan dengan bayi anda dalam masa yang terdekat. Jaga diri dengan baik! https://invl.io/cll6sd8

Baca lagi