TAP AFTER HOURS KOMEN & MENANG DARI KISS MINERAL!

Psssst~ Jom kongsikan rahsia & pendapat anda bersama kami malam ni. Mungkin anda antara 5X Pemenang bertuah kali ini yang akan membawa pulang hadiah istimewa dari Kiss Mineral taušŸ’‹ Ikuti langkah mudah di bawah dan pastikan anda klik 'SERTAI' di bahagian Pertandingan serta komen jawapan anda berdasarkan soalan di bawah ini ya. Semoga berjaya semuašŸ˜˜ #KongsiJawapanDapatHadiah

TAP AFTER HOURS KOMEN & MENANG DARI KISS MINERAL!
81 Balas
Tulis jawapan

ya. saya akan ber make up sekurang kurangnya memakai bedak @ foundation & gincu bibir untuk ketika berhubungan intim. - memakai make up akan membuat diri sendiri lebih berkeyakinan kerana kita akan terlihat segar & menarik si mata pasangan. - pasangan juga semestinya suka melihat keberadaan kita, dan sememangnya pasangan menginginkan kita ber make up (walaupun pasangan tidak menyatakan secara lisan) kerana hal ini memancing keghairahan pasangan kita, azali nya kaum lelaki mmg tertarik akan keindahan wanita dgn deria penglihatan, deria bau, sentuhan & sebagainya.

Baca lagi

Assalamualaikum hi TAP and mommy2. Macam saya suka natural ja tapi bila nak pikat suami tu..suka makeup mata bagi nampak galak sikit. Baru aummm kan šŸ¤­ Pastu pakai laa baju lingerie lace yg transparent tu..confirm mata tu pandang kita terus nak terkam šŸ˜† Makeup jgn tebal sgt nanti habis lekat kat suami tu.. Saya makeup simple ja tapi eyeliner, gincu wajib boh terang2 sikit šŸ˜œ eyeshadow warna warm baru ada tarikan yaaa šŸ˜˜ Hehe ni cara Saya laa..Yang penting suami selalu lekat rumah dan takkeluar melepak ā¤ļø #theasianparent

Baca lagi

hai guys.. yes my husband sangatĀ² suka bila sy bermake up ketika melakukan hubungan intim. ini akan lebih meningkatkan nafsu dia. Suami pula suka melakukan hubungan dlm keadaan yg cerah supaya lebih dpt merasai nikmat bersama tu. kalau tak bermake up pun x salah juga. tp sebagai seorang isteri tidak salah utk berhiasa buat suami tercinta dan itu adalah salah satu cara utk kita memikat hati si suami supaya diri kita sentiasa lebih di sayangi dan dicintai. Berwangi wangian dan berhiasalah utk suami bkn utk org lain šŸ„°

Baca lagi

penampilan itu penting untuk semua wanita ..bahkan penampilan yang kemas akan mmbuat kita sentiasa dipandang baik oleh org lain..dengan penampilan yang bersih dan kemas suami ataupun rakan2 sekeliling tidak keji untuk bergaul bersama..penampilan dengan berhiaskan alat makeup jga membuat diri kita semakin menarik di pandangn suami tercinta..tapi bagi saya penampilan yang natural lebih luar biasa jika dibandibgkn dengn penampilan yg bermakeup..sbb yg natural adalah menunjukkan penampilan kita yg sebenar..

Baca lagi

Saya timake up or memakai brg perhiasan ketika berhubungan tetapi cukuplah sekadar make up yg simple,menjaga kebersihan diri, gosok gigi, badan dan miss V tidak berbau, yang paling penting mood kena baik dan romantik. Penampilan or pakaian tidak lah begitu seksi cukup sekadar seksi dimata sang suami. Pakai wangi-wangian utk memberi mood yg romantik serta pelukan dan ciuman yg mengghairahkan....hahahaha.... segan pula nak story lebih. apa-apa pun Isteri perlu nampak.cantik di mata suamišŸ„°šŸ˜˜ā¤ļø

Baca lagi

Kalau saya, saya lebih pada open play. Saya dan pasangan jenis yang tak kisah. Sebab mostly, sambil kami intercourse, kami luah apa yang terbuku dihati, sambil tu juga kami selesaikan. Paling saya tak boleh lupa, dalam masa kami intercourse kami gelakĀ² šŸ˜‚ That is how love works, that show your compatiblity with your partner dan menunjukkan how comfy you to your partner. Di akhir intercourse, post sex activity, kami lebih gemar bertanya, minta feedback, berbual-bual, buat lawak dan sebagainya.

Baca lagi
VIP Member

I will wear make up when I feel like it and I will always choose products that donā€™t irritate my skin as I have rosacea. I donā€™t really like heavy make up so, my colour choice is always natural and my husband loves it whether I wear make up or not, since itā€™s the person that he likes not my appearance. I wear make up for myself to look pretty and my husband will love me either way. After being pregnant, the only product I use is sunscreen and to my husband I will always look like a beauty.

Baca lagi
VIP Member

Asalamualaikum & Hai TAP Ini pendapat saya Wanita ingin dicintai tanpa sebuah alasan, bukan hanya karena mereka cantik.. biarpun begitu sebagai seorang isteri kita perlu menghias diri didepan suami untuk mengeratkan hubungan dan memberi kebahagian buat suami Saya sangat meminati makeup dan perhiasan.. jadi sebelum berhubungan intim saya akan bersiap secantiknya buat suami tercinta, saya sangat bersyukur & bahagia bila suami selalu memuji ketika kami bersama ā¤

Baca lagi
VIP Member

Bila tiba saat untuk merayakan cinta, saya pasti akan berpakaian secantiknya. Tidak dilupakan juga, saya berdandan, memakai perfume, mengenakan makeup yang simple, dan sepasang subang. Saya memang suka berhias, dan suami juga bukan orang yang cincai, dia juga suka menjaga penampilan. boleh dikatakan setiap kali saat merayakan cinta, saya mesti sentiasa jatuh hati kepada dia. Semoga perkahwinan kami kekal hingga hujung nyawa. thank you TAP thank you kiss mineral.

Baca lagi

Bila tiba masa yang indah saya pasti akan merias muka dengan make up. Pasangan saya biasa akan tegur bahagian mana yang dia tak suka, dan saya akan mengubah. .tetapi jika pasangan saya tidak menunjukkan reaksi apa apa pun itu tandanya dia suka. .kenalah dengan dandanan saya tu. .semasa perjumpaan kali pertama kami berdua sayA tak berdandan pun. Tetapi pasangan saya lebih suka kalau saya natural sahaja. Sekian dari saya

Baca lagi