12 Balas

Sy punya Pengalaman bsalin sblm ni 5x ank semua keluar 35w-37w..kali ni preg ank no 6 die lajak 38w still selesa lg dlm perut.. Mggu lps sy warded jln bkk 1cm..ni dah 2 mlm dok ngeras2 perut + kuar lendir drh tp tak sakit..contraction pun regular..Tggu btl2 sakit baru g hsptl sbb hsptl sblh umh je.. Xlarat duduk wad lama2😅

sya baby lelaki Sis.. 38minggu4hari lagi 10hari due sampai.. Masih tak nak kluar Juga.. hari2 tunggu tanda2 bersalin.. tiada.. 1st baby.. Rasa takut branak tu mcm dah hilang dah.. Rasa X Sabar Nak branak Ja skrng ni... tambah lagi tiba2 diserang bell Palsy muka ni.. risau ja...🤦🏻‍♀️

ikut org juga siss. sya bby girl dua2 awal dari due.. 1st pregnancy 37w5d.. 2nd girl 38w2d.. 3rd ni tak tau mcm mana. msh mnunggu lg🤭😂sya juga dh kerap sakit area ari2. berat smacm dh rasa dia. area pelvis lg. bjlan pun mcm penguin😂.

samalah sis. sy dh 38w jgk. baby boy n first mom. xde apa2 tnda lg..dripada rasa takut n berdebar tu skrg dh hilg..kalau blh nk cpt2 branak. dh penat sgt bwk perut n sakit sgt start dripd pinggang ke bawah ni

sy ank girl smua..awal nk kluar..first pramatang 6buln sbb trjtuh..ke 2-3 32-35 kluar dh..ni dktr ckp bby boy..dah 36minggu tanda² xdak lg..mengeras juga cuma palsu😅

saya baby boy, skrg dh 39w. masih aktif , xda tanda nak keluar pun. sakit kat ari² , jalan pun dh mengah sgt. Doakan semoga ibu² selamat bersalin ya 🥰

Sy ank first girl..overdue 2hari..xpasti la sis, ats org jgk kn..cm saudara sy ank first girl n sec girl..2-2 beranak awl 2w

Sama laa saya pown dh 38 weeks bby boy dk tggu hari jugak bila bby nk keluar 😅

yaa sya slaluu bby 36 week 3 atau 6 day dah kluar yg nie ada lmbat sikit..

Saya pun 38w 4d..baby girl..baby selesa lagi dalam perut😂😂😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan