delay

okay lang ba magpt pag 2 days delayed na?

6 Replies
 profile icon
Magsulat ng reply

good pm maam pde mangutana maam 2 days delayed ko ba maam nya atong 20.21. dn sa 22 ng spotting ra ko gamay dn sa 23 naa jpon di mn kusog hantod sa 24 pgka 25 ng spotting ra dili man kusog maam kay og regla bya pd maam kusog bya abi nimo nka ihi ka nya maam hinay rto sya naai mi gawas sko unod sya maam ba gamay rmn to breastfeed mom ko maam sako 1 yr baby boy po 2 days pd ko naa mi gawas puti lagkit ba sya maam normal ra kaha maam ky befor ko uli dre maam sa mindanao ng contact mi sako bana dn ato last month po regular mins mn ko maam naa ko pkita nmo sa meet you maam ba unsay pasabot kaha ani no

Magbasa pa
Post reply image

mga monshie 2 days delay na ako base sa FLO app. last mens ko po march 10-12 may possibility po bang preggy na ako? medyo malabo yung isang line. will try next week kung sakali hindi na ako datnan this week ๐Ÿ˜‡

Post reply image

Dipende sa taas ng HCG nio un... Pag mataas HCG kahit 1day delay lang kita na agad positive result... Try nio PT 3 days delay early morning...

Dipende sa taas ng HCG nio un... Pag mataas HCG kahit 1day delay lang kita na agad positive result... Try nio PT 3 days delay early morning...

Hi I'm 2 weeks delayed and nag pt ako kagabi pero negative naman. Ano po kaya meaning?

Post reply image
Super Mum

Yes naman๐Ÿ˜Š