17 Balas

Sissss, saya ni apa pun tak boleh pakai rimasssss yakmat. Dok terbungkang dalam kain batik. Tu pun rimas kalau kain kena perut. Sampai husband saya pegang kain tu macam budak kena sunat tu haha. Tapi time kerja terpaksa la tahan sebab cikgu kan kena pakai baju kurung. Tapi time takda kelas saya lurut kain ke bawah pinggang sikit. Sampai skrg saya dok dalam kain batik lagi hahahahaha bertabahlah sisss

Saya pun tak reti pakai kain batik. Memang duduk ja dalam kain batik tu tak ikat pun. Kalau ikat tak selesa jugak sebab rimas kena perut aduhai macam2 kan pembawakan budak ni

Awk dah boleh cari maternity/nursing bra. Seeloknya jgn ada besi. Beli biasa aje.. Beli juga bra extension. Boleh dpt kat xixili. Lgi satu, tips utk selesa pakai bra bila breast dah bengkak, cari yg cangkuk 3 dan ke atas. Jgn pakai yg 2 cangkuk. Mmg x selesa Jgn pakai push up dah.. Sbb breast dah makin besar kan.. Pakai yg xde push up dan xde besi Selesa

Memang la sis..boleh lagi tu pakai push up..😅..sy dari start pregnant dah simpan sume push up bra..tukar semua maternity bra& size pun beli besar lagi..sebab breast makin besar, memang sakit sgt..

Same with me. Cari bra yg selesa pun leceh kan.. Better cari maternity bra. I if kt rmh mmg prefer not using bra. Ssh pakai bra, rasa x blh bnafas je😅😅😅

VIP Member

Ye sis, selalunya akan tambah 1 saiz. Klu yg ada besar sikit boleh beli bra extender je pakai dulu. Alang2 beli nursing bra.. 😊

Tukar jenis bra slesa guna yg non wire & cotton.. Hehe sy pun rasa sesak gara2 bra msa prgnant dulu😂

Mmg x selesa pakai push bra masa pregnant. Lebih2 lagi yg ada besi tu. Rasa lemas dan sakit kekadang.

Btol 😢 kena cr stock bru la gini 😂

Haha. Sama lah sis. Saya x pakai langsung bab rimas kecuali keluar daripada rumah lah..

sama 🫣

VIP Member

Heheh mmg susah . Kadang² sy beli je saiz besar sikit. Haha bukan friendly bf atau pregnancy

Perlu tukar bra..saya selalu pakai underwire bra..bila dah tak muat, pakai genie bra je..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan