16 Balas

Sama sya lah ye 7weeks pun rasa mcm nk nangis apalgi klu ingt yy sedih n nak marah je lah..sikit2 asik nk naik angin pulak..ntah lah agak ny pregnant memang mcm tu kot..

Haha..sama la sy pon..sensetip yang amat..dri awl ngandung,mse tu x tau lagi ngandung..smpi skrg da 37weeks pon mcm tu..cpt je nk sedihnye..😂🤦‍♀️

VIP Member

Saya yg dah 23 minggu ni pun , kdang2 hal kecik je , tapi cepat sngat tersentuh , cpt sngt nk nangis ... Kdang2 cik suami suke je tgok saya 😂😂😂

Saya kerap nangis lagi2 lps muntah..bila ada husband plak teman kt tepi,lagi lah berjurai2 air mata turun..dah drama plak kat sinki tu 😂

Ye sme cmtu la sy huhu

VIP Member

Hehehe saya yg da sec trimester pon melalak 😅 xtahu knapa. Pale otak dok fkir laki ade ppuan lain je😭 jealous terok skrg😅

Hahahha... Lucu la baca komen korg sume.. Tp siyes mmg lucukan pregnant.. Kejap2 sdeh.. Kejap marah. Kejap nangis.. Kejap happy😂😂

Prasaan cmpur2 huhu

Ha'a..sama laa..tiba2 duduk sesorang nagis..😂 pastu mengamuk tak tentu pasal.. 😂

Ummm biasa laaa. Cuma jgn dikutkan emosi. Cuba bt para y mgbirakn..bkn AP nti kandungan PON terikut2 jgk..

Saya dah 14w ni husband tegur sikit pasal makanan terus melalak macam kena pukul 😂😂😂

Normal sgt2 sis.. Dulu sy pun mcm tu juga. Sikit2 menangis walaupun tak de alasan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan