34 Balas

Hahaha sama. Volume agak tinggi bunyi nye. Luar biasa kadang kadang. So bila kentut depan husband just sebut "baby buat". Kurang lah dia menyirap 😅

Hahaha..yg ni lawak..😂😂😂

Normal tu. Angin badan. Mandi air suam2 panas bagi segarkan dalaman.. mcm sy masa 5-9 weeks asyik kentut je.. then masuk 10 weeks dah kurang

Normal sis 😂 badan dalam bandan kita akan ada angin banyak 😂 saya pon jenuh laa dok buang² angin nii 😂

Btul tu..kalau tahan ja..mulai laa perut memulas..lebi baik lepas kan je..so suami kena sbar la ..hehe 😄

Sy smp skrg dh 24w..kentut pun bersepah..sendawa lagi..dh mcm naga kenyang...suami pun geleng kepala..🤭

Normal. Sy dr awal tau preggy sampai skg 10w+ pun dok kentut + sendawa lagi.. Kuat angin skg badan..

Sy sendawa x pandai tp kentut ni hmm rasa macam mmg tahap x boleh bawa bincang..

Sy sampai gastrik sebab perut masuk angin. Sakit sgt perut. Lepas kentut baru lega. Hahah

😂😂 yes sis . Sy pun bgitu smpai suami pun tegur hahaha xtahan nak kentut je 😂

Saya pun tgah mengelami sis. ....perut saya asyik skit. ..lepas tu berkentut. ...

Normal sis. Sampai dah 2 trimester ni asik kentot tak boleh bawak bincang dah. Hahahaha

Hahah. Nnt giliran sy la macam tu bawak ke 2nd trimester

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan