βœ•

137 Balas

Sya dah 16w xsure pula baby bump atau buncit sbb sblm preg perut dah buncit 🀣

sama la,,, haha sebelum kawin lg perut mmg jenis naik sikit..ni pregy pon maintain jeπŸ˜‚

Sy nk msuk 11 weeks nampak sikit sbb saya jenis perut buncit dah πŸ˜‚ Kalau lepas makan lg la terus nampak mcm 3 bulan haha. Kadang confius ni baby bump ke buncit? πŸ™Š Tp kalau lepas buang air besar nmpk la buncit skit hehe 😬

sy pn dh 12 week tp xnmpk mcm pregnant.. badan kurus.. skg pulak xlalu mkn nasik, xlalu bau ayam n ikanΒ² lg la kurus πŸ˜„

Sama sis.. Klau basuh ikan ayam tu comfirm muntah dan x blh mkn lauk tuu

Hi mommy,it depends on ur body and tummy.. Klau badan mommy jenis selim,ramping kurus.. It’s normal tak nampak baby bump,since saiz baby pon masih kecil.. Klau mcm saya jenis bdn tembun,perut pon dah ade belly mummy 12 weeks mcm 5 months..πŸ€ͺπŸ€ͺ

taktau sis. saya gemok. konpius lemak ke baby… husb ckp bukan baby baru berapa ratus gram jeke? hahahahaha sebab baru 12 weeks tapi dah macam 5 months 🀣🀣🀣 bantai jelah, first baby memang byk mende x paham.

Sy bru msuk 12w tp prut beso mcm da 5blan pregy πŸ˜‚

samala kitaπŸ˜‘πŸ˜‘

sye mggu ni msk 12w...ank 1st gak..prut x nmpk..lps mkn bru la nmpk skit...hehehe

sama la saya, lepas makan baru nampak mcm ibu pregy😚

sy 12w da mule nmpk baby bump.. baju seluar biase da Mula xselesa.. kt umah sedap pakai baju kelawar je.. 🀣 keluar umah pakai baju longgar @ baju mengandung.. pastu jln lebih sikit mule le rase nak terkencing.. πŸ˜‚

kita sama sis duduk rumh pkai bju kelawar ja πŸ˜€πŸ˜€ senang nk g toilet

saya pun masi x nampak baby bump lagi. balik2 org tegur macam bukan mgandung. ya kan saja la. tapi dalam 6 bulan keatas gitu memang akan nampak macam sy dulu anak first.. now saya 16 week anak kedua

Macam saya 12week tak nampak .. Dctr kata bgantung pada ketinggian ibu2 juga kalau kita pendek perut boleh nmpk kalau kita tinggi perut lagilah mcm tak pregg .. Ibu2 tinggi brapa .. Saya 16.8

Patutlah perut sy membesar dgn jayanya walaupun baru 12weeks. Tinggi sy 150 je...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan