βœ•

22 Balas

sy 35minggu 3kg.. tpi dktor ckap blh bersalin normal.. ni pertama kal] mengamdung & sy ibu yg ada GDM & ON insulin (cucuk) 4x sehari.. plus, sy juga ada asthma teruk dri kecil.. tpi doktor ckap sy blh bersalin normal.. sbb air ketuban ok serta kedudukan uri cantik.. baby pn kepala mnghadap ke bawah dh.. sy pn x reti sgt.. semoga dipermudahkan urusan kita bersalin nti yer mommy.. amiinn2. πŸ’—πŸŒΉ

πŸŒΉπŸ’πŸ‘

Berat baby cuma anggaran je...saya last scan sblom lahir anak no 3 doc kata 3.3kg je..lahir 4.16kg,7tahun lepas..ni kandungan ke 5 takut pulak kalau besar cam sblom ni..no4 gugur..

Bby besar jgk, if punggung besar xpe mudah bersalin. Cuba baca makin dkt mingggu2 akhir bersalin mkin cpt berat bby naik

VIP Member

agk bsr rasanya....sy bsalin shari sblm due date bby 3.25kg...kalau awk 36w dah 3.2kg...40w mau lg berat tu

VIP Member

alhamdulillah . okey je tu . baby sy 36w scan 2.9kg ke 3kg gitu la . lahirΒ² 37w 2.4kg je hihi

😁😁😁

VIP Member

Baby besar. Saya masa 35w 2.4kg pon doc dh ckp blh tahan besar, ni kn plk 3kg🀣

Sis, kita same πŸ˜….. 36 week berat baby 3.2 kg da.. X thu laaa minggu akan dtg nnt cmne

Health condition sis okay tak? GDM semua ada?

VIP Member

Normal je. Masa 36 weeks pun berat baby saya 3.2kg. Lahir 39 weeks 3.3kg alhamdulillah

Alhamdulillah. Mudah mudahan baby's weight and size just nice je masa saya bersalin nanti 😁

Berat baby bila kluar dgn dlm perut tak accurate sgt..3.2kg tu anggaran saja

VIP Member

baby besar kot sis.. tp kdg2 tu xtepat sbb tu anggaran je..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan