SCAN BABY GIRL??

Ni my 2nd pregnancy dah 2x buat gender scan tp baby asyik malu2 nk tunjuk😂 . Mak2 yg pernah buat gender scan confirm ke ni girl? Sy buat masa details scan 20w , tp ni pun sipi2 je sono tu dpat tangkap. Lepas tu x boleh tengok sngt. Sbb baby mmg asyik kepit kaki dia🤣 Ank first boy 14w dah nmpk gender dia. Dr scan je dia terus kankang. Lain betul dengan yg 2nd ni😅

SCAN BABY GIRL??
17 Balas
Tulis jawapan

sama la sis saya hari tu masa scan 22 week MCM ni la sama jenis burger 🥰 dok kata bby girls

bby sy pun girl , doc scan je btul2 tk malu . terpampang tnjuk burger . sy scan masa 24 week

5d ago

sy pgi2 dh bntai ice cream dngn mnum air horlick ice sblum scan gender tu . nk bgi bby tnjuk pnya psal sy snggup 🤣

VIP Member

anak saya 5 org .yg sulung Aje boy .dah 19 tahun..adik2 yea semua 4 org girl..

yaaa baby saya pun mcmtu ..lahir je girl 🥰🥰🥰

6d ago

Alhamdulillah, sy pun harap girl. Sbb belah suami ank buah girl sorang dh besar. Yg lain semua boy😂

Nmpk mcm confirm girl.. nmpk dh burger 😂

6d ago

Amin , harap betul lah girl. Sbb mmg teringin girl , belah suami ada sorang je ank buah girl belah family sy pulak belum ada lg girl😆

Aamiin harap saya girl la anak kedua ini

6d ago

Amin 😊

Biasanya, pada kehamilan yang kedua, bayi mungkin agak berbeza dalam hal reaksi semasa scan gender. Setiap bayi mempunyai tingkah laku yang berbeza, oleh itu tidak selalu mudah untuk menentukan jantina bayi semasa proses scan. Kadang-kadang, bayi mungkin lebih pemalu atau lebih sukar untuk dikesan pada scan gender. Selagi doktor tidak dapat mengesahkan jantina bayi dengan pasti, tidak boleh dipastikan sama ada bayi anda seorang gadis. Ia mungkin bervariasi dari bayi ke bayi. Jangan risau terlalu banyak, yang paling penting adalah kesihatan ibu dan bayi. Semoga segala urusan kehamilan anda berjalan lancar. https://invl.io/cll7hzz

Baca lagi