3 Balas

Saya teruk jugak. Sakit tapi dr saya tak rekemen buang time mengandung. Dia bagi ubat makan dengan sapu dan ubat masuk punggung. Dr tu kata mmg normal dapat buasir waktu mengandung. 😅 saya guna ubat dr kasi dan makan sayur banyak Alhamdulillah okay. Cuma dia still tersembul keluar macam isi lebih, kecik je but tak sakit dah. Time membuang pun tak sakit. Tapi dr kata risiko dia masa bersalin nanti mungkin akan jadi balik sebab meneran.

Faham. So awak proceed dengan operate ke???? Semoga segala urusan awak dipermudahkannn. ♥️🌸

TapFluencer

tp mcm kita yg czer pun...local anesthesia saja. sblm nk mula operate tu, dktr akn cubit2 bhgian bwh bdn..and tanya ada rasa sakit atau tak. klu awk rasa numb and x rasa ada cubitan tu..means bius tu berjaya. dlm keadaan sedar, kita xdpt tgk apa yg berlaku di bwh sbb ada kain yg halang pndgn kita.

maksud?

Saya ada buasir luar..teruk Smpai berdarah n ada air bisul..2 minggu jugak tahan. pergi klinik dc bg ubat sapu.. alhamdulillah makin kecut..kena banyakkan ambil serat mcm buah2 ..minum air cukup,jgn teran waktu berak, dan seeloknya dapatkan rehat yang cukup.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan