16 Balas

Saya 13.2 kena serah diri . Waktu 35w ada turun tanda coklat kering , doc kata normal sbb serviks sedang menipis untuk pembukaan , tapi sekarang 37w+ hilang terus tandanya 🤣 cuma ada mengeras + sakit pinggang saja sekarang

sis cuba jalan2 itik sya dulu anak pertama pn nk dekat due xda tanda2 tpi nurse sya suruh sya jalan2 itik besoknya trus tnda bersalin tu ada,apa2 pn moga dipermudahkan urusan bersalin sis🌼

jln2 itik 🦆,byk kan bersujud...teknik sujud tu pon boleh kita akn rse yg kita menekan ke perut supaya ada perbukaan..doa byk2 semoga dipermudahkan segala urusan.. insyaallah..Amin🤲..

saya due date 1/2, Alhamdulillah selamat bersalin semalam ....sakit perut contraction,xder Kuar darah,xder pecah ketuban..sakit 5min skli trus g hospital check jalan dh 3cm...

sama dgn sy. due 1/2/2023 tp semua okay. tade tanda yg berat. cuma skrg tiba2 rasa sakit pinggang mcm period pain tp baby gerak normal je ni dan rasa sakit tu mild je

sbb saya preggy ank ke 3 ni. before this dua ii ank induce.. jadi da pnh rse.. bole kot tahan..😂 minta ii jgn la ceaser kan.

Saya scheduled buat c section 2.2 bila saya 37w 4d. Tanda tanda macam sakit belakang dan pernah ada bloody discharge. Harap harap baby tak keluar sebelum 2.2

Memang saya mintak czer dari awal awal lagi heheh.

Sama pun sama due 1.2.23… kepala baby dh kat bawah. Rahim lembut dah. Laluan je tak bukak lagi. Doc suruh admit 1.2.23 nnti utk induce. Huhuhu..

saya due 8hb 2 tapi kena bsalin awal sebb baby saya 37week dah 3kg lebih..hope semua juga dipermudahkan🫰🫰❤️❤️

sya due 13.2 tapi kena bersalim awal. baby 3.4kg 37 weeks. kalau xbersalin induce la jwb nya

saya 2.2.23 pun xda tanda lagi🤣🤣🤣dah turun naik tangga jalan sini sana x.jua bsalin

samalah kita sis🤣🤣.. ckp x senaman hari2 naik tangga naik tgkt 3. haha jgn smpi bsalin dlm kelas pula nanti ne

sama la saya pun 4/2/23 . tanda da kuar . pergi hospital tapi tiada bukaan. doktor suruh balik dlu.🤣

yela tu... sy mcm hingus. tp xde bau kan

Saya pun due 8.2 takde tanda tdi checkup baby dh 3.2kg huhuhu.. semoga dipermudahkan semua

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan