โœ•

95 Balas

sama sy sis. sy 1st anak 5w da nmpk kantung tp yg ke 2 ni xnmpk 2 kali scan kt klinik doc xnmpk smpi kne refer hospital scan dr bwh..baru nmpk tp baby too small n i have cyst too..๐Ÿ˜ฉ

Sy time 5w dh nmpak, kecik je mcm bebiji gitu ๐Ÿค— insyaAllah klu sis repeat scan nnti dh nmpak lh tu doa baik2 ๐Ÿฅฐ smoga Allah sentiasa melindungi ibu dn baby โค๏ธ aamiin

Blm depends badan seseorang lh

sye scan 7 week msih nkpk kantong tp doc kata msih smarยฒ nkpk.. repeat scan 2 week.. alhamdulillah 9 week 3 hri smua nkpk aktif.. bg mse pd kndungn nti cuba scan 12 weekk

sy 10 minggu pun scan tk nmpk dr atas sebab rahim retroverted / terbalik (tk bahaya ya, mcm tgn kidal dgn tk je). mmg kena scan kt bawah utk check up.

dh selamat melahirkan ke sis

Saya scan pada 8 minggu. Da nampak mcm kacang โ˜บ๏ธ.. sekali degupan jantung dah ada

9 minggu kalau xnmpak janin normal..tp 9 minggu dah boleh nmpak kantung makanan byi rasenye..insyallah kalau kantung makanan ade.janin ade

salam momy2.. nk tny, sy bru 9w prgnt..pastu keluar koko 3hari , ptg ni keluar darah....normal ke ? risau plk,sblm ni 3x dh gugur๐Ÿฅบ

Saya baru scan tadi 7weeks. Tak nampak apa2. Normal ka? ๐Ÿ˜… esok baru dpt tau result darah. Risau sebab upt samar. Dah sebulan period delay

sy 7 weeks mcm ni haritu dkt kerajaan

Sy Alhamdulillah scan masa 8week dh nampak n jantung dia pun dah nampak. Jgn risau ya, sesetengah org ada yg nmpak lambat

Alhamdulillah saya scan 9w dah nampak kaki tangan jantung pun dah dengar, semoga semuanya baik baik saje Aamiin ๐Ÿ‘ผ๐Ÿป๐Ÿคฒ๐Ÿป

Nie yg 3d kaaa atau scan biasa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan