Gender baby boleh berubah tak?

Hi mommy πŸ‘‹πŸ» alhamdulillah semalam 16w3d scan gender nampak jelas burger dekat situ πŸ˜… cuma nak tanya, ada possibility tak bila repeat scan nanti tukar gender boy? πŸ˜… sebab saya dah ada ank sulung perempuan, teringin nak ada anak boy pulak.

Gender baby boleh berubah tak?
5 Balas
Tulis jawapan

same la. sye pun sulung girl, 2nd scan girl tp sye x yakin scan tu sbb x clear sgt. mcm scan sis ni pun sye tgk mcm boy bkn girl sbb girl x terkeluar mcm tu tp x sure la sgt la sbb ni gambar, maybe terang2 kat sis nmpak la kot burger sign ke tak kan πŸ˜… sbb sye tgk bola mcm tu cume xde pistol πŸ˜… sbb bole jadi bola tu telur tp mcm sye ckp la, gambar ni x clear.. semoga ade rezeki kite dpt boy.. sepasang kan senang hehe..

Baca lagi
9mo ago

sye punye detail scan sono juga x clear tp die ckp girl. scan luar first tu nmpak boy tp xdpt snap sbb baby x bg kerjasama, dan2 time nk snap die tgk kate girl. scan sye lg x clear sebenarnya.. xpe la. selagi x bersalin doa2 je la haha.. bkn ape da ade 1 bunga, nk lak 1 lg kumbang πŸ˜€ at elast da sepasang rest lama skit haha

Post reply image

16w masih awal rasanya untuk tahu gender baby yang sebenar. Saya anak first dulu scan 16w juga dan doc yg scan sgt yakin anak dlm kandungan saya girl sbb scan nampak burger dari bawah. Then masa kandungan dah 6 bulan, doc hospital swasta scan, dia kata boy sebab jelas nampak bibirdnya.. πŸ˜…

Hai sis saya pun gmbr scan sama mcm sis , hehe 3 x dah scan klinik lain2 nak comfirm and sama resultnya gegirl πŸ₯°

Wait for detail scan masa 20weeks above mesti dah clear

kalau dah terang2 nampak maybe gender tetap sama