144 Balas

1. tak romantik... tp saya suke... 2. tegas tentang ibadah, terutama solat 3. bertanggungjawab ... 4. rajin usaha walaupun kewangan down 5.selalu mengutamakan ibundanya...

#truesoulmate 😘tidak merokok 😘suka bawa jalan2 n shopping😍😍 😘pandai masak 😘pandai layan kerenah anak2 😘sayang pada org tua 😘yang pasti sayang dgn sy

VIP Member

saya jenis tak romantic and dia pun sama, but ada perkara2 yg buat saya suka . tanggungjawab hormat baik suka bantu orang lain suka bagi nasihat dan jaga perilaku isteri.

-Sangat sabar -pandai masak -Suke nolong sy di rumah (die lbih rjin dri sy) -Caring, mnjage sy ktike tdak shat... -Sikap untuk berubah lbih baik untuk bimbing sy.. Amin

#truesoulmate #sampaisyurga ♥️ Sangat penyabar ♥️Tak pernah marah dan tinggi suara ♥️Hormat orang tua dan keluarga ♥️Bertanggungjawab ♥️ Kelakar

❤️ rajin menolong ❤️ pandai masak ❤️ manja & penyayang ❤️ tak merokok ❤️ pentingkan family #truesoulmate My highschool sweetheart ❤️

VIP Member

Suamiku seorang yang sangat protected. Suka sangat dia buat macam tu sebab terasa dihargai dan dilindungi. Love you #truesoulmate Abdul Azim Mohamad Noor.

1)bercakap dengan lembut 2)berkelakuan yang sangat menyenangkan 3)sangat mengambil berat 4)suka buat lawak 5)suka bwa ronda2 naik motor #truesoulmate

🌸 setia 🌸 pendengar yg baik 🌸 rajin 🌸 tak pernah tinggi suara 🌸 hormat org tua Ilovemyhusbandsomuchhhhh!!!! 😍😍😍😍😍💕

VIP Member

✔️ Penyabar dengan kerenah saya dan anak2 ✔️ Bertanggungjawab ✔️ Utamakan anak2 ✔️ Tidak merokok ✔️ Dalam tegas ade lembutnya

Soalan popular

Artikel Berkaitan