16 Balas

saya due 10/11, smalam pergi pac sb ada appointment dgn pac. waktu buat ctg ada contraction, bila doktor check jalan, takde bukaan lg, masih tebal lg. tapi pagi tadi cirit birit & muntah muntah, pergi klinik desa sb dorg call suruh datang, doktor check masih okay lg dia kata, so kena balik dulu. harap baby keluar awal sbelum due, ibunya tak larat dah ni nak kerja😭 nak cuti awal sayang pulak

dah kena prank haritu. saya edd 4/11, tp last 11/11 redd kalau belum bersalin kena serah diri. last week tiber lah sakit punggung teramat, lama pulak tu dari pagi sampai tengahari tak baik2 so pegi la hospital. sekali pergi hospital jalan pun belum buka. hahaha kena halau balik 🤣 skrg tunggu jelah bila baby nak keluar.

Due saya 7/11, skrg dah 39w. Dah mula rasa false contraction manja2 on off. Baby pun dah tk berapa kuat bergerak skrg. Maybe dah sempit kan😆 Doakan saya semoga esok lusa tulat baby keluar #Firsttimemom

sepatutnya saya punya due 2/11 , Alhamdulillah dah selamat bersalin pada 26/10 . masatu awal pagi ada tanda keluar lendir dgn darah sekali sebab masa mlm tu lepas buat bersama dgn suami 😅

ye lepas buat masa bersama suami tu ada basuh dlm beberapa jam masa tu awal pagi bangun tengok ada keluar lendir darah sikit tiba2 ada terasa sakit contraction sikit

sya due 3/11..tpii blm ad tnda2x lagii..anak ke4..skrng dah 39w3d..di bwah terasa nyilu sngat..doa kann sya spya cpat ad tnda bersalin..

saya DD 13.11, masih belum ada tanda nak keluar... harap sakit sekali teruslah keluar si baby.. mamy nya dah tak sabar nak jumpa dia

False contraction rasa mcm mana? Sy 36w & first preggy, xde pengalaman..org ckp rse mcm senggugut tp tulah sy jarang kne senggugut 😅

klu rsa skit sgt dan keras je baik gi hospital check bukaan

Edd 20.11 ,tapi asyik contraction main² je. hope baby keluar next week, dah xlarat... before ni keluar awal dr due...

Due kita sama . Tapi baby syok duduk dalam perut lagi. Tak ada tanda nak bersalin lagi huhu

Marilah kita pujuk baby keluar huhu

saya due 16/11 takda tanda lagi, baby masih seronok main dalam perut 🤰🏻🤣

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan