11 Balas

sya dpt tau jantina baby sya usia kandungan 17week 3day... blm bg scan details dia dah bg nmpk angry birdnya kat sya... maybne dia excited jgk nak bgtau kat ibunya sbb harapan ibunya nak bby boi ...alhamdulilah senang hati happy dpt tau jantina bby sya boiii... ank 1St gegirl.. 2nd pon gegirl... akhirnya no 3 boboiii....

TapFluencer

Blh je.. saya 12w buat Nt scan tanya doctor jantina baby dia kata “mcm girl”. Pastu 16w scan biasa saje tanya lagi jantina katanya “looks like girl burger sign”. Then 18w pun sama burger sign. 22w buat detail scan pun sama girl juga. Smpai kesudah mmg girl je. Alhamdulillah lahir pun mmg girl 😀

kalau nk cek benda lain jelas dh klau jantina ni tgk atas baby tu nk bagi kerjasama ke tak klau sy ni sampai ke sudah baby xnak tunjuk jantina betulnya apa kdg geram je dh dekat 3x dh scan kejap doc kata mcm boy kejap mcm girl 😆

kalau baby bagi kerjasama. mmg boleh nampak clear awak. saya tahu jantina baby seawal 20w. buat detail scan masa 29w. mmg confirm jantina yg sama😊

oh mcm tu. harap esok baby bagi kerjasama la, jgn pula dia malu2 🤭😅

sy masa 18w scan jelas nmpak jantina baby n smlm buat details scan 23w mmg betul jantina yg sama masa scan 18w🥰

bby bg kja sme blh nmpk ni sy dri 32weeks samar2 tlur time 35 langsung dia xbg kja sme

saya 16week dh nmpak. Masa 22week. Saya buat detail scan lagi nampak 🥰

Dah boleh nampak tu sis, tu pun kalau c baby izinkan 😅

Bleh je sis klau boy sng nmpk klau girl yg susah huhu

TapFluencer

Sedang elok tu

Soalan popular

Artikel Berkaitan