34 Balas

VIP Member

samala mcm saya sis . saya makan obimin je , zinfocer semua yang kk bagi saya simpan je . sebab loya dia teruk sampai tk boleh bangun di buat nya 😵‍💫

kita sama! hahaha minta obimin kt kk hahaha. bru ok skit. kalau tak muntah je every night 😂 skrg mkn dgn obical (sbb takleh minum susu), pn beso jugak ubat nye.

sye mkn sebelum tdo .kalau mkn pg tkot muntah .boh dkt tekak pon kdg2 rase loya gak .tp nk tnye lah kalau dah mkn ubat ni perlu ke mkn vit c yg lain?

Makan time perut kosong n sebelum tido. Kira time ngantuk2 tu terus telan n tido. Saya takboleh makan time berjaga n lepas makan mesti muntah

saya pun x boleh mkn zincofer..nt muntah balik..x kena dkt bdn..so sy ckp dr nk mintak try ubat lain..so sy mkn obimin..da okay sampi skrg..hehe

saya mmg tak tahan makan obimin dgn zincofer. jadi muntah2 lpstu sakit kepala. tukar makan maltofer. alhamdullilah okay.

sy dua org anak dua² gna ubat ni. awal² mg xblh telan tp lama² ok..mkn dgn vit c yg kk bg..air oren tnpa gula

makan iberet sis. saya rasa iberet okay sikit dari ni😂 saya makan ni muntah, tukar iberet lebih okay

ingat saya je lepas makan pening 😅 takleh tahan semalam. last² rini makan pil acid folid je

VIP Member

😆😝sepanjang makan.. tips semua tak menjadi.. makan2 je muntah. tukar la ape jenis pon..

saya pun nurse kk bg ygni masa gi buka buku pink. Malam ni baru nk mkn. harap xmuntah laa..

Soalan popular

Artikel Berkaitan