18 Balas

sy dh lengkap 2 dose.. 1st n 2nd cuma lenguh tgn 2 hari.. lain simptom takde.. last 31/8 aritu.. alhamdulillah masih dlm keadaan baik

Blh search VAKSIN kt sini sbb ramai sgt dh kongsi pengalaman. Ada yg 38w baru first dose pun ramai juga. Elok je.

VIP Member

Saya 1st dose masa kandungan 2/3 week (tak tau lagi time tu), 2nd dose masa kandungan 15w

sy dh settle dua dose 22/8 bruni.. alhamdulillah ok je .semput mgkin sb dh 30 week skrg.

Hye semua , ad tak yg macam saya , dah makan ubat kuat rahim tapi still coklat2 kluar sikit3

saya pun mcm sis dulu. fyi, sy dah 2x gugur sebelum ni. dah makan ubat kuat rahim pun still kuar darah, dan akhirnya sy keguguran. maaf ya sis, tiada niat di hati sy nak buat sis risau/stress. tp apa yg sy boleh share kat sis, walau apa pun jadi, sis banyakkan redha. kalau betul Allah nak kekalkan bayi dlm rahim tu, Allah akan jaga smpai sis bersalin. tp kalau Allah kata belum rezeki sis, maka sis kena redha. Allah akan beri yg terbaik utk sis. percayalah. sy doakan smoga semua urusan sis dipermudahkan. selagi sis boleh jaga, sis jaga elok2. sis banyakkan rehat, baring, jgn buat kerja berat2. ❤

sy 14 weeks vaksin cuma side effect sakit tmpat cucuk gn lenguh je tgn tempat cucuk..

Alhamdulillah, tq feedback sis

doc ckp blh mkn panadol bila perlu. klau xperlu xpyh mkn panadol

insyallah elok

Alhamdulillah.. tq feedback sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan