24 Balas

saya 3x minum air gula..petua nya rilek jgn fikir bukan2..minum time suam2 panas tu kalau kt kk lah..3teguk setel..duduk jgn aktif nau nk kesana sini..letak minyak angin kt hidung #first mom

Sy beli air gula kt farmasi yg ada perisa. Kalau air gula kat kk xde perisa agak susah nk telan. Maunya boleh termuntah balik. Kalau nk bawak air gula sendiri, tanya misi dulu, boleh ke x

kalau i teguk terus laju2 and tutup hidung. sekejp je wak telan alhamd xde muntah. jngn minum sikit2 nnt loya. but depends la pd u nk telan laju2 atau slow2.

Sama saya. minum sambil tutup hidung. minum laju2. Lepas minum elakkan tgk phone. rilek dan tarik nafas slow2 bg bertenang.takut pening dan muntah.

beli air gula kat farmasi, letak dlm peti, esok nya nk ke kk baru keluarkan.. sedap! tp mahal la sikit heheh

bole tny kat lab tmpt cek hb tu sb minum air gula kat situ, tp yg sy tgk minum air gula botol lg byk dr yg kk pny, kalo xslh sy la tp xtaw la ikt klinik ke tak sb ni yg sy tgk org minum air gula botol kat tt

Minum slow2, jangan laju sebab manis sangat. Boleh sakit tekak. Tapi lepas sejam minum tu perut rasa nak muntah. Jangan layan je

kalau awk takde alahan boleh je habiskan seteguk atau dua kali teguk.. minum cepat².. letak minyak angin kat hidung n dahi..

Pengalaman saya minum air gula dekat KK takde lah teruk pun. Ada rasa macam oren sikit. Enjoy je minum benda tu.

VIP Member

Saya beli air gula kat luar yang berperisa. Minum yang tu je even checkup kk. Nasib kk tempat saya ok jee

minum trus jgn berhenti. kalau mnum skit3 mmg akan rasa nk muntah. lps hbs minum trus je kumur2 mulut.

pergi minum kt klni swasta dorng bagi air oren sejuk minta yg sejuk senang sikit minum x mual

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan