Siapa ada masalah macam saya?😣😣

Hi mom semua, saya pregnnt 21week 3day, saya baru jer lepas buat detail scan,..so far detail scan sangat bagus untk perkembng baby dan ibu!! Tapiii masa saya buat detail tu, doc cakap saya ada darah beku sikit tak sampai 1cm dekat bahagian uri yg menempel dekat dinding (Faham tak mom🥲) , Itu laa saya blur boleh plak tak tanya punca nye!! First time mom🥹...Jadi blur2 sikit.Tapi doc cakap tk serius sangt ,tapi tetap kena jaga2 dn kena follow up takut ada bleeding bila bby makin besar.. Momm please ada tak yang sama macam saya?Tapi saya dah refer pada nurse kk untk kes saya..sekarng tunggu nurse info pada doc.. pada momy yg ada mengalamin kes macam saya.. Macam mna yer..? adakah semua akn baik2? sebb baby tak ada masalah ,yg mslah dekat part uri jer😣😣.. saya happy baby semua ok xada masalah, cuma itulah part ada darah beku sikit dekat uri tu buat saya risau😣!! siapa momy yg ada alami macm saya? Share jom atau pendapat atau apa2 yg berkaitan.. nk gembira tapi dalam masa yg sama risau😞😞! #firstbaby #firstmom #ingintahu #bantusharing

Tulis jawapan
Jadi orang pertama untuk membalas!