11 Balas

yea sis btul dh tue tendangan baby,sy msa ank sulung dlu 20w bru rsa baby tendang...skg hamil ank kedua 6bulan dh,msa 18w dh rsa baby tendang sgt kuat...lain ank lain perkembangan dia...

Depend pada perut mommy masing masing . Kalau perut nipis mmg cepat rasa baby gerak halus . Kalau jenis perut tebal kadang 28week keatas baru dapat rasa . Depend pada perut masing masing .

sy first time preggy 16w dh rasa tendangan dh sis tp tk kuat. tu normal lah sbb bby pun tk besar mana. tunggu lah dh 30w keatas nnti berombak lah perut tu sbb sy tgh alami

btul.. ad rasa mcm angin lalu lalang kt dlm perut tu.. tu la kot gerakan bby hihi.. sy skrg da 21w da mkin kuat trasa.. pgi2 trkejut trus segar dari ngntuk 🤣😂

btul sis...sy ank slung dlu 20w bru rsa gerakkan baby,skrg hamil ank kedua 6bulan dh msa 18w dh rsa gerakkan baby...awal plk pd yg sulung..

dengan saya sis bru 17 minggu ada rasa tendangan tpi tak kuat Skrang dh ada rasa kuat lg sebab dh 22 minggu

sama lah sis Ngan Sya pun baby first

betullah tu... saya 18w pun dah rasa... sekrang dh 20w dh rasa mcm dia bersilat dalam tu 😹

nak taw tendangan Tu boleh Rasa kat perut bagian mana ? saya first baby jgk dh 18week

Super Mum

hi mummy.. btul la tu.. mmg mula2 x kuat. rasa mcm bergerak 2 kat perut😍

smoga mommy n baby sntiasa sihat ok. enjoy ur journey. jgn stress2.. always happy, nt baby pn happy jer😍

TapFluencer

Aamiin ya rabbal alamin. Moga dipermudahkan urusan ya mommy

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan