29 Balas

sama macam saya sis.. 2kali keguguran.. skrg Alhamdulillah sy dah masuk 33minggu.. di awal ke hamilan sy ada pendarahan masa 5minggu..dalam hati sy mkin x jadi juga mcm sebelumnya sbp tanda2 dia mcm yg sy waktu keguguran sebelumnya..sy berdoa setiap hari sy yakin dan percaya saja walaupun dlm hati sy sedih selalu ingat masa keguguran yg sebelumnya.. lpas tu sy pegi jumpa DR. masa 8minggu bedbar rasanya takut sngt.. sy takut terulang keguguran.. sy berdoa sebelum masuk bilik DR.. dan sy sangat2 bersyukur menangis gembira sebap baby sy aktif sngt jantung dah ada..kedip2😭 sy doakan kendungan sis baik2 saja ya.. jaga kesihatan jng bnyk bergerak jng kerja terlalu penat jng angkt berat..

tahniahh.. sya pun lagi 6 hari lagi nak period. check 2 line dah terang.. sbb ada tanda.. byk orang cakap tnggu seminggu lpas period minta check lagi sekali.. tapi saya ta check pun. sya terus g knlik kesihatan. tnya misi macam mana. misi cakap kalau test. 2 line terang.. dah mmg kita mngandung. ta tunggu lepas period pun takpe.. misi minta jaga diri. misi bagi tarikh utk buka buku pink (10w.) kalau ada darah. pergi hospital terus.. nnti dah cukup 10w. baru pergi knlik buka buku pink.

tahniah...awak dah pregnant 🥰 saya chek upt masa due saya period..perut pingang sakit mcm biasa2..tp saje gatal sbb ade upt lebih masa tu..ehh tup2 double line selama setahun lebih kawen tu kli pertama heee.. alhamdulilah skg dah nak masuk 7minggu..

wahhh Alhamdulillah.. tahniahh puan, semoga dipermudahkan urusan kehamilan puan🤲

hi saya pun macmni before period. n pernah ggur jugak. nasihat sy kalini berjaya awk kena more bedrest, jangan buat kerja berat tau. paling penting, always positive! kdg2 apa yg kita fikirkan sangat tu yg jadi. now saya dh hjung tm3. alhamdulillah saya doakan awak ya ❤

tahniah sis 🥰sy pn mcm ni priod lewat 3 hari sy cek naik 2 line and terang sgtt . syukur terhadap ALLAH Saw skrg dah nak msuk 18weekss . jaga kandungan yh . jgn buat krja² berat bykkan bedrest sis😊

klo dh clear cmni maybe 4 week ni jgn scan dlu..relax tgu 4 minggu lagi baru scan msa tu dh boleh nmpk bila scan..pengalaman dr yg pnh gugur dn skrg anak dah setahun..

you pregnant 🥰 congrat , sya pun prnah bpnglaman 2 kli miscarriage . And now tahu² dpan twin 😆❤️

I hope so😭😭. semoga kandungan kalini berjaya. btw, tahniahh dpt twin hehe bestnya. mmng ada keturunan twin ke?

alhamdulillah sis pregnant,..sy pun check dlm seminggu sebelum due period .. Alhamdulillah sekarang lagi 2 hari mcm tu 19w..take care, semoga dipermudahkan

wahh seronoknyaaa🤩. semoga saya juga begitu🤲. semoga dipermudahkan urusannya puan

Sis thniah.. sy dulu 2x mscrige n 3rd pregnt sy makan iberet folic acid.. hope dpt membtu sis baby sihat n kuat..rehat yg cukup n makan yg sihat..

Kalau dah terang gini, you are pregnant! Congrats sis. Sy doakan yg baik-baik untuk sis & kandungan. Jaga diri & byk rehat tau.

Aminn... semoga diperkenankan doanya🥺 thank you

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan