milk booster

Mcmana nk adakan susu badan balik.. Susu banyak drop. Baby xnak direct sbb nipple pendek.. Pam je skang.. Ada sapa2 penah try milk boster mcm Moeder, ephyra dll.. Apa yg bkesan

5 Balas
Tulis jawapan

Cuba tgk google. Cara baby menyusu. Sbb sy pun alami mcm tu. baby x nak belah kiri sbb nipple pendek. Jadi sy gunakan teknik football. Jadi baby dpt menyusu. N amalkan slalu. Nty lama2 nipple akan pnjg n baby menyusu. Klw salah satu bby x menyusu. Lama2 akan kering

Sebenarnya kalau nak menyusu puting tak perlu pun sebab yang menyebabkan susu keluar sedutan pada bulatan hitam tu . Milkbooster saya google yang buat sendiri . Beli pil tak pernah sebab takut bazir kalau tak rasi

Saya buat air ni!!!! Milk booster paling berkesan. Takde pil pil. Buat sendiri minum sendiri. https://youtu.be/odqEBclwS4o. Try tauuuu. Saya minum ni je seminggu, merish terokss.

Yang berkesan adalah anak kerap menyusu. Konsep supply and demand. Mengarut jelah milk booster ni πŸ™‚

Sama dengan saya..baby tak nak menyusu direct breast... sekarang campur fm & bf (pump)..