37 week 1day

Mau tanyak, ada ka yg besalin 37 week? Sekarang sy pregnant 37 weeks ?

23 Balas
Tulis jawapan

sy dah msuk 38 weeks ni tp tanda2 blum ade lg..cuma mcm ngilu2 kt pelvis dgn sakit blkg yg kerap.. bdebar nk tggu sakit btul2 ni...doakan sy semua๐Ÿ˜Š

hye spa ibu2 yg 35 weeks 2 hari..saya mula dh rsa ngilu kt ari2 mcm sekali sekala mai sentap..kdg2 jd terkjut sb sakit kn...ada yg bersalin ka 35 weeks nih..

ank 1 -38mggu(2.8kg) ank 2-38mggu(2.8kg) ank 3-36mggu3hari ni lom tau LG,xda tnda LG cuma pinggang sakit DN pelvis pn dh terasa nyilu..

sya bby 1st lahir 37w4days .. skrg 2nd bby sd 33wk 6 days.. hrp2 d permudahkan mcm 1st bby โค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

Ada,saya bersalin ank sulung msa genap 37 weeks. Tanda2 nk bersalin masa tu, sakit pinggang yg teruk

5y ago

boleh jd jgk tu, tp msa saya dlu tu tido pun sakit pinggang, duduk pun sakit

ank yg ke2 37 weeks masuk hospital besalin 37lebih 2 ngam2 keluar menahan sakit 2 kat hospital to pun indunce

Ada... Saya bersalin 1st pregnant 37week 1 hari sbb ada kencing manis... Melalui pembedahan..

2 org ank sy lahir 37 weeks..harap2 yg ketiga nie pun lahir masa yg sesuai..๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

2y ago

Sis boleh saya thu tips untk bukaan laluan x.. Sya buat exercise dh.. Kerap brjln blm ada contraction kerp.. Sya xnk kna induce.. Sb 23 nie klo xbrslin jgk kna induce..org ckp induce sakit.. Saya jdi takut plak.. Sb ank frist czer xtahu rasa cmna..

anak pertama 38week (3.4kg) anak kedua 37week (3.0kg)

ada anak sulung tepat 37week da bersalin anak kedua 38week tepat juga sedang pantang