23 Balas

baju pregnant utk keluar jalan2 ke atau duduk rumah? kalau yang duduk rumah saya beli baju tshirt lelaki size besar2 XL. selesa duduk dlm rumah. kalau nak bawa jalan2, cari kat mall cari kedai yg ada baju perempuan. kadang ada je baju utk pregnant. kalau kt kuala terengganu pergi la ktcc kat situ ada butik hanzo. dlm tu ada baju pregg. selesa pun selesa

Baju dress pun ada yg sesuai utk ibu mengandung.. Haritu sy pun susah nak cari baju khas ibu mgandung, sudahnya sy beli baju dress yg ada getah kembang dari atas perut.. Alhamdulillah sesuai.. Utk pakaian Dirumah sy pakai t-shirt besar dari size bdn la.. Seluar mana yg muat sy pakai, ada juga Beli seluar pregnant tu.. Kdg sy pakai skirt..

Baju dress pun ada yg sesuai utk ibu mengandung.. Haritu sy pun susah nak cari baju khas ibu mgandung, sudahnya sy beli baju dress yg ada getah kembang dari atas perut.. Alhamdulillah sesuai.. Utk pakaian Dirumah sy pakai t-shirt besar dari size bdn la.. Seluar mana yg muat sy pakai, ada juga Beli seluar pregnant tu.. Kdg sy pakai skirt..

I super loovee baju2 di Uniqlo 🌸🌸 Baru2 ni uniqlo ada kluarkan Maternity line. Tapi sy tak pernah cuba. Sy beli regular tshirts dia besar2 size XL and Seluar Waffle XL. Made with cotton and lembut. Sgt comfy 👍🏻❤️ Kalau dress pula, beli dekat bundle je, beli size besar2.

shopee summerglitz.. kain sejuk dan selesa.. ni sy bagi link siap2 kalau berkenan boleh la order. harga xsampai rm40 sehelai.. sy dah grab lebih 5helai. sbb kain dia selesai xgatal. https://shope.ee/1AoK4i98SW

Klu tmpt awak tinggal dkt dgn Aeon, cuba cari kt kt Aeon. Saya baju pregnant beli kt Aeon, byk jenis brand kena pandai survey. Kena time promo murah la sikit. So far sy pakai brand scarlet

Sy beli seluar ngandong je kt shopee..baju sy byk jumpa kt bundle.. Blouse biasa to cutting yg kembang.. Lepas pregnant sy nk jual semua tu sbb last baby xnak da pregnant lg

Sy pernah beli sehelai je jumpa tu pon kat aeon.. lain sy mmg pakai jubah je.. kalau tau size blh beli dlm online la.. mmg skrg ssh nk jumpa baju utk preggy

saya beli baju yang bundle je rm10/20 tak nk beli mahal2 pakai kejap je..skrg bju preggy tu mereput dlm almari tak tahu bape thun lagi nk pakai..😂

Boleh Cuba tengok di aeon..Saya pergi aeon mid valley bnyk sgt choice. Brand Scarlet bnyk yg affordable. Tapi Tulah tak semua mall sama choice dia.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan