94 Balas

saya harini genap 8 minggu. lusa pi scan. semoga dpt dgr heartbeat dia. semoga mommies and babies semua sihat selalu dan yg dah nak deliver, dipermudahkan urusan ❤️

kali ke 2. 1st scan kandungan baru 5w, nampak kantung je

13 weeks! 😍 Alhamdulillah tak ada alahan teruk since awal. Cuma ada rasa loya, selalu ngantuk & lapar 🫠 Semoga baby kita semua sihat sampai lahir 😍

kalau ikut kn bru 21w. tpi ari tu scan doctor kate bby besar 1w6d. so kira now dh 22w4d. ptot la masa scan nmpk mcm pipi die bulat semcm je 😂

Sy po baby besar dr lmp😅🤣 mula2 due sy 17 nov tp da ubah ke 7 nov. Berdebar jugak tggu due.. pada masa yg sama x sabar nak jumpa baby🥰my 1st baby

14 weeks, baru habis first trimester. Morning sickness dah berkurang, sikit2 je ada. Cuma perut cramp & dapat rasa baby gerak berdenyut macam tu

Saya baru 8w tapi kerap rasa krem dekat perut, sakit pinggang teruk. Benda tu normal ke? Sebab perut saya ikutkan kerap sangat rasa krem atau sakit

33 weeks first baby. tak rasa takut bersalin lagi, cuma takut environment and layanan dr dan nurse masa dekat hospital nanti hahahahaha 😂

Kalau ikut app ni 28w tapi kalau pergi KD dan KK diorang cakap dah 28w3d. Isnin nanti ada scan dengan doktor dekat kk. tak sabar nak tengok

Alhamdulillah 32 weeks🥰 tak sabar nak jumpa baby but at the same time takut sbb first experience nak bersalin🥺

kitaa sama..semoga smua dpmdahkan...

sy dah 20minggu 3ari dah tpi alahan dia Smpai skrg rasa lgi nasi dari first tahu mengandung Smpai skrg susah nk msuk walaupun skt huhuhu

TapFluencer

36weeks dah.. Tgh pujuk baby keluar awal sebelum daddy dia g mekah sebulan lebih 🥰 doakan saya dipermudahkan bersalin ya kawan2..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan