48 Balas

VIP Member

Kalau sy semua mende malas 😂 masak mlas kemas umh malas. Keje nak main phone je😂 nasib suami penyabar😅

Sye memula malas mandi. Sekarang dah 22w okay dah rajin sikit mandi. .baby girl tuu kalu semua malas tuu. .

Same la..jgn kate mls mndi..jalan2 pn mls..lebih ske tdo..baring..tp klu ad suami ske meleset..dia ajak jalan nk plk🤣

VIP Member

Saya skrg ni aduhhhai. Asyik nak tidur je. Pantang ada masa terluang, mesti lena. Mandi pon malas. Hahahah

Hahahahaha samalah

saya malas mandi sbb ngantuk, tapi sbbkan cuaca panas yakmat so mandi jugak kalau tak serabut rasa 😂😂😂

Hahaha😆😆sy p0m mgndung jdy mls mndy jugak..Klau kena i satu bdn sejuk smpai mngigil.....🤦

Saya pon malas belaka. Lg2 bab mandi. Nak solat je yg tak malas sbb dh kewajipan. Gigih walau gigil2 juga😅

kan..nsib suami fhm..sbb dia tau..sblm mgndung rajin..siap bt kuih bagai🤣🤣..skrg dia redho je goreng telur sndri.

Sama lah 😜 tp sejak2 ni rajin sb dh dekat due 😅 kata org dulu2 berenang ni dpt lncrkn bersalin

Sy pulak nak mandi selalu hahaha panas.. Suka bila air sejuk2 kena badan.. 6 weeks skrg

smala,pastu dok ngn mak sndri..tiap hari kena bebel..pastu dok kata kita pmalas..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan